Wpis z mikrobloga

@paranoia800: gówno jebło w wiatrak heh i będą klejone znowu odcinki na nowo. Produkcja HP kolejny raz daje dvpy,i zamiast dozować od początku spjerdolenie sterydowego czuba, to dali go w pigułce, by było głośno o programie pod zasięgi. Ludzie w produkcji to są chyba same yntelygenty jak Klaudursi...cringe, tania sensacja i wakajki przede wszystkim. Lektor zabłyśnie jakimś komentarzem sumienia i myślą że to wystarczy.
  • Odpowiedz
@wykopanywykopek: nie sądzę, ze sRochem była inna sytuacja
1. Miał brata w TVN
2. Płakał na IG
3. Jakieś tam prawnik adwokaci wjechały

MotoMoto jest szczery ( ͡° ͜ʖ ͡°) w HP i na IG czyt. dalej podtrzymuje swoją postać i się z tym nie kryje.
A Luiza jak Luiza, rzuca tekstami i mam wrażenie, że szuka zaczepki na forum hotelowym, żeby zagrać rolę ofiary
  • Odpowiedz
  • 1
@Kakarot_Z: problem polega na tym, że za każdym razem jak go pokazują, to on się przedstawia w 10 sekund. Wydaje mi się, że takiego pędraka nie da się dozować. On poerdoli na setkach, we własnej parze i w rozmowie z innymi uczestnikami. Produkcja powinna mieć w rękawie jakiegoś bialorycerza, który by go wyjaśniał za podejście do kobiet. Takie starcie bym obejrzał. Szkoda, że Ty nie możesz ;)
  • Odpowiedz
@paranoia800: Może i Bartek jest chamski, ale co do Luizy ma rację. Ile można słuchać jej #!$%@? i robienia z siebie ofiary. Jak jej nie pasuje to niech się dogada z innym i zmieni faceta, proste. Jednak ona woli kosztem własnej godności tkwić w tej parze bo wie, że poza Bartkiem z nikim się nie sparuje i dostanie kopa w dupę. Wiecznie jęczy, marudzi, narzeka, spiskuje, sto razy zmienia zdanie i
  • Odpowiedz
  • 4
@cus_: ty, ja ani razu nie broniłem głupich zachowań Luizy. Skoro go tak denerwuje to niech jej powie nara i po sprawie, jak jemu zrobiła Dominika. I nie może i jest chamski tylko jest chamem. Pokazał to w stosunku do Domi i w każdym odcinku robi to w kierunku Luizy. Czy jego ktoś z nią na siłę trzyma? Nie rozumiem, jak można usprawiedliwiać taki niski poziom, tym ze laska jest irytująca.
  • Odpowiedz
@paranoia800: heh... ja i hotel pasują do siebie tak jak ubrania Jesse do Luizy.( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do wyjaśniania steryda, to życie go zweryfikuje, i wtedy się obudzi z ręką w nocniku.
  • Odpowiedz