Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Bardzo ciekawy shot.
Nigdy biznesy Łysego nie będą rentowne, gdyż jak sam przyznał opiera je o centralne sterowanie, zakładając plajtę xD.
Przykuła moją uwagę Srejle gdyż od dłuższego czasu miała trochę więcej czasu antenowego.
Teraz pytanie dla tych którzy siedzą dłużej w Uniwersum. Czy zachowanie Srejle tak się zachowuje zazwyczaj? Czy po prostu się naćpała Yaby?
Pobudzenie, słowotok, jąkanie się, szczękościsk, tiki nerwowe.
Albo dziewczyna ma z za sobą traumy albo po prostu się naćpała
Towarzysz_Sobaka - #raportzpanstwasrodka 
Bardzo ciekawy shot.
Nigdy biznesy Łysego n...
  • 9
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: wydaje się, że na tym nagraniu Srejle jest bardzo śpiąca, przez to półprzytomna, tak jakby była pijana. ten lajw miał miejsce w środku kambodżańskiej nocy. oczywiście nie wyklucza to dodatkowych czynników wpływających na jej stan ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Dysponuje umysłem na miarę możliwości łysego degenerata. Czy wspomaga go jakimiś stymulantami to się nie wypowiem, ale niezależnie od tego to wydaje się to okuratny i sprawiedliwy poziom intelektualny dla partnerki tego menela.
Gdyby miała 5 punktów IQ więcej to by z nim nie wytrzymała, a tak to możemy się pośmiać, że jego na nic innego nie stać poza niepiśmienną nałożnicą o intelekcie jednak znacząco wyższym niż małpy albo kozy,
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka wyście naćpaną osobę widzieli? sensacji szukasz tam gdzie jej ewidentnie nie ma xD normalnie wygląda, typowa Srejle - dla mnie jedyna podejrzana pod tym względem osoba to ten Daniel makaroniarz, bo zawsze miał na strimach bardzo powiększone źrenice i typowo cwaniacką gadkę, a generalnie wśród głównych postaci nie ma osób uzależnionych od czegoś innego niż alkohol czy nikotyna, co po prostu widać
  • Odpowiedz
normalna kobita


@Khmer: no nie, już bliższy jestem opinii @adik75

wyście naćpaną osobę widzieli? sensacji szukasz tam gdzie jej ewidentnie nie ma xD normalnie wygląda, typowa Srejle


@kaenpe072: niestety narkotyki na wyspach to jest plaga. Brytyjczycy mają bardzo liberalne podejście do używek.
Nie wykluczam po prostu, że skoro Łysy lubi od czasu do czasu yabę wrzucić przecież Srejle też może...
Ale jeśli rzeczywiście dziewczyna ma taki styl bycia To chyba
  • Odpowiedz