Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W tym kraju jak sie na czyms nie znasz i chcesz zaufac "specjaliscie" to wydoją cie do spodu bez skrupułów. Zepsute auto? Porsze bardzo, silnik do wymiany a jak sie okaże że z mechaniki żes totalny głąb to i dwa będą! Płytki w łazience nowe sie zamarzyły? czemu nie, staweczka x3 i panie spiesz sie pan z decyzja bo terminy to u mnie dluzsze jak na nfz. nic ze potem podloga krzywa, plytki jakies nie do konca takie jak wybierałes. przykladow mozna mnozyc. Ja jestem osobą ktora dosc mocno sprawdza i woli podzwonic po 2-3 gosciach od uslug niz od razu brac pierwszego lepszego ale ostatnio zauwazylem ze poziom oszukiwania i proby dojenia ile wlezie drastycznie wzrosly. czasami dla jaj jak rozmawiam z takimi ludzmi, udaje ze na niczym sie nie znam, to co probują opchnąć przyprawia o dreszcze i to w tak chamski sposób. zapewne dużo jest ludzi ktorzy nie znaja rynku, cen i nie ogarniaja a fachowcy pod plaszczykiem inflacji, wzrostu cen, zusu, krusu, usb i wszystkiego zla swiata podbijaja cene w kosmos.

znajomą tak ostatnio nagial hydraulik na prostą robótke, zainkasował 4 koła za godzinke pracy. po tygodniu kran przecieka a on juz nie odbiera.

nie te czasy ze gosc od uslug to byl gosc, dbal o wlasną markę i ręczył nazwiskiem.

#remonty



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim kiedyś to były czasy, dzisiaj to nie ma czasów.
Skoro bawi Cię zadzwonienie i sprawdzenie czy dany usługodawca jest uczciwym fachowcem - po takiej rozmowie wystaw opinię w google - "rozmawiałem z X w sprawie Y, otrzymałem wstępną wycenę znacznie powyżej warunków rynkowych, a X stosował naciski żeby jak najszybciej podpisać umowę". Hydraulikowi od znajomej też jak najbardziej wystawcie opinię. Dzięki temu może ktoś kolejny się nie natnie.
  • Odpowiedz
znajomą tak ostatnio nagial hydraulik na prostą robótke, zainkasował 4 koła za godzinke pracy. po tygodniu kran przecieka a on juz nie odbiera.


nie te czasy ze gosc od uslug to byl gosc, dbal o wlasną markę i ręczył nazwiskiem.


@mirko_anonim: tak jest niestety
to juz nawet nie dziki zachod jak za cos placisz to prawo dzungli
  • Odpowiedz