Wpis z mikrobloga

No i koniec pierwszych sezonów Frieren oraz zielarki. Przy Frieren nie ma co się wypowiadać, bo pewnie i tak każdy oglądał, tak tylko wspomnę że ciągle kisnę że to anime dostawało największe hejty jedynie od fanów FMB za to że to spadło z 1 miejsca na malu(xD) oraz za to że Frieren jest rasistką(xDDD).
Natomiast zielarka to oh boy, dla mnie to był całkowicie ukryty diament jesiennego sezonu . Wcześniej kompletnie o tym nie słyszałem, opis również nie zachęcał, ale youtube zarekomendował mi jeden klip z tego po którym postanowiłem dać mu szansę i całkowicie wsiąkłem () Jeśli kogoś również nie zachęca opis fabuły to polecam jednak dać szansę, chyba że nie przepada za "spokojnymi" amino w których brakuje epickich walk czy ratowania świata, no to wtedy faktycznie się odbije.
#randomanimeshit #anime #kusuriyanohitorigoto #maomao
Hajak - No i koniec pierwszych sezonów Frieren oraz zielarki. Przy Frieren nie ma co ...

źródło: EhRokCzekania

Pobierz
  • 3
  • 1
@norypS-: no wiadomo że Frieren by się odnalazła u nas na tagu jako RASistka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale widziałem trochę wpisów które całkiem na poważnie bez żartów zarzucały jej bycie rasistką jako coś złego ( _) Dobrze że zielarka od razu dostała zapowiedź drugiego sezonu, bo mimo 24 odcinków i tak odczuwam niedosyt ( ͡° ʖ̯ ͡°)