Wpis z mikrobloga

Mirki, te takie "klikanie" metaliczne w jednocylindrowcu normalne? #bmw f650 st 1994 rok, niedawno tu się udzielałem w sprawie tego motocykla ale stał się niefortunny wypadek, motocykl padł bokiem i lezał tak jakąś chwile, odpalony pierwszy raz po około 10 minutach, kolejny po dwóch godzinach. Wydaje mi się że to normalna kultura pracy tego silnika, ale wole się dopytać - jest git? #motocykle #motocykl #kiciochpyta #pytaniedoeksperta

https://streamable.com/1634ro
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@AaBbCcDdEeFf raczej w porządku. Jeżeli mocno Ci ten dźwięk przeszkadza to zajrzał bym pod pokrywę zaworów i sprawdził luzy zaworowe. Na pewno nie panewka jeżeli to Cię martwi.
  • Odpowiedz
@AaBbCcDdEeFf: to jest nowy motocykl dla ciebie czy masz go juz jakis czas? na video zawsze ciezko ocenic, bo niektore dzwieki sa po prostu wyolbrzymione. jesli pojawilo sie cos czego nie bylo to nalezy obserwowac i dociekac.
ponad rok temu nagle podczas wyjazdu w Alpy pojawilo sie u mnie cykanie w glowicy. nie moglem namierzyc co to, nasluchiwalem, wiedzialem mniej wiecej skad to dobiega, rozbieralem pokrywe rozrzadu dwa razy, sprawdzalem napinacz
Steven_Hyde - @AaBbCcDdEeFf: to jest nowy motocykl dla ciebie czy masz go juz jakis c...

źródło: IMG_20220918_190647 (3)

Pobierz
  • Odpowiedz