Wpis z mikrobloga

@Kononienko: stany nie ostrzegały przypadkiem swoich obywateli przed udziałem w imprezach masowych w Rosji z uwagi na możliwe zagrożenie terrorystyczne? Nieważne kto miał to zrobić, ważne że ostrzegali swoich.
@Kononienko: a dobra sory późna pora, to ja może z innej beczki zadam pytanie, czy nie dziwne jest to że teraz w momencie gdy jest to wygodne dla rosji tuż po wyborach nagle następuje atak terrorystyczny grupy która od długiego czasu była nieaktywna i zamiast atakować USA albo państwa na zachodzie Europy za cel wybrali akurat ruskich?
@aversxx: myślę że hajs nie jest tu problemem bo do przeprowadzenia takiego ataku nie trzeba milionów dolców, no i w dalszym ciągu nie wyjaśnia to dziwnego zbiegu okoliczności że akurat jak putas wygrał wybory nagle w rosji dzieją się takie rzeczy, zwłaszcza że ruscy zrobili już raz dokładnie taki sam numer przy wojnie z Czeczenią
@mial85: Przecież w Rosji masz 15% muzułmanów, w USA jestich znacznie mniej, do tego żyją dużo lepiej, więc szanse na zamach znacznie mniejsza, no a w ogóle to USA już są tak przyzwyczajone do zamachów, masowych strzelanin, że na nich kolejna strzelanina żadnego wrażenai nie zrobi.
@mial85: Tego nie wiemy, raczej jakby robili false flag, to by atakowali jakichś biedaków, na jakimś bazarze z odzieżą na wagę czy coś takiego, a nie ludzi w teatrze czy filharmonii, gdzie przeciętny rusek to się jeszcze ucieszy, że to w tej bogatej Moskwie i to jeszcze w miejscu do którego on nigdy by nie poszedł.
@CzaryMarek: u ruskich niezadowolenie z przebiegu wojny i niechęć do jej kontynuacji zaczęła się robić tak duża że jeśli by walnęli w jakiś biedoli w Muchoosrańsku to to by mogło okazać się za słabe zwyczajnie potrzebne było głośne i medialne boom, zwłaszcza że ruscy muszą zamykać więzienia bo więźniowie oglądają słoneczniki od spodu na Ukrainie a chłopy z jakiś biednych wioch gdzieś za Uralem zaczęli się kończyć więc może się okazać