Wpis z mikrobloga

@Targaryen77 ale się kvrwa wszyscy zdziwią włączenie że mną jak grubas zrealizuje zyski i wyimaginowana hossa napedzonym halvinigiem nie przyjedzie i wszyscy zostaniemy na kolejne 4 lata z zamrożony hajsem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogólnie śmierdzi mi to całe naganianie internetowych speców od BTC którzy wszyscy jednym tonem mówią o tej potężnej hossie. Zazwyczaj to działa odwrotnie. Każdy kvrwa taki pewny że milionerem zostanie i to mi
  • Odpowiedz
Najpierw trzeba zrozumiec to to jeszcze zadna hossa nie jest :D tylko cykliczna pompka przed halvingiem jak zawsze bylo.
ETH jeszcze nawet starego ath nie liznal a ludzie juz mysla ze sie hossa konczy jak ona sie jeszcze nawet nie zaczela :D
  • Odpowiedz
@progresywneprzeladowanie: zawsze tak jest, na początku naganiaja zanim sie jeszcze zacznie, będzie wiecej takich naglych zrzutów przed wzrostami i wtedy wyleszczy wiekszosć tych "ekspertów", gdy oni skończą juz sie emocjonować btc dopiero wtedy szczyty osiagnie
  • Odpowiedz
@ButelkaBezKaucji nie shortuje jeśli o to pytasz bo jesteśmy w makro wzrostowym trendzie. Stawiam sobie bezpieczne longi na bnb w momencie jak zjeżdża mocniej za nieduże kwoty ale mam przygotowane kilka transz na ewentualne usredniania jak zjeżdża jeszcze niżej, żeby pozycji nie wyzerowało.
  • Odpowiedz