Wpis z mikrobloga

Hej #hotelparadise -owe świry!

Może ktoś tutaj jeszcze mnie pamięta, robiło się diagramy kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety nie wytrzymałem oglądania poprzedniego sezonu i odpadłem w połowie, on autentycznie wpływał niekorzystnie na mój nastrój i stwierdziłem, że na co mi to.

Teraz nie mam w tygodniu aż tyle czasu, żeby być na bieżąco, ale udało mi się nadrobić i przyznaję, że Moto Moto to prawdziwa perełka, dla której warto oglądać ten program, bo ma walor także edukacyjny, czyli jak nie być kolesiem, który z maksymalną zaciekłością strzela sobie w stopę, kolano i udo nawet po kilka razy dziennie. No i ewentualnie jak wyłapywać takie zachowania u partnera, jak źle one wyglądają z boku. Naukowcy twierdzą, że zauroczenie jest stanem bardzo podobnym do stanu po zażyciu mocnych narkotyków, więc trudno ocenić takie zachowanie obiektywnie będąc na miłosnym haju.

Przyznaję też, że z zainteresowaniem oglądam także poczynania krypto-kolesia, akurat jest to mi nieobce środowisko i muszę przyznać, że te wszystkie jego sucharowe teksty z filmików na jutubie działają, tylko nie w hotelu. One działają, gdy ktoś podjedzie pod knajpę "przysłowiowym" lambem i sączy bezalkoholowego drina za trzy stówki - wtedy pojawia się wianuszek słuchaczy i słuchaczek. Te teksty pozbawione tych materialnych atutów są takie, jak każdy widzi - jeszcze bardziej żenujące.

Pozostali uczestnicy, być może poza nową, chyba mniej wyraziści, chociaż jakiś ewentualny potencjał na interesujące zachowania jest tu i ówdzie. Tak czy inaczej czekam na kolejne odcinki z niecierpliwością, to miła odmiana po poprzednim sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@Rosalinea (・ω・)
@lindafirynda No chwileczkę, ja to oglądam TYLKO i WYŁĄCZNIE dlatego, że w tym czasie trenuję umysł i zręczność :D układając kostkę rubika, więc dzierganie chyba jak najbardziej ()
  • Odpowiedz
@Pulcioszek: w styczniu 15 tych najbardziej żrących "wejście i wyjście" i pod koniec stycznia 16 normalnych zwyczajnych dla smakoszy papryki po prostu;) Wszystkie juz po 10 centów mają, wiec coś z tego bedzie myśle, bo w tamtym zimnym roku #!$%@? z ostrością była
  • Odpowiedz
  • 0
@lindafirynda: Za jakiś czas się przeprowadzam i też wracam do roślinnego hobby. Uwielbiam przebywać we wnętrzu, które przypomina trochę ogród botaniczny, za to nie przepadam za mieszkaniem w domu z ogrodem, za dużo zachodu dla mnie. W nowym mieszkaniu będą i rośliny ozdobne, i papryczki :)
  • Odpowiedz