Wpis z mikrobloga

Dużo osób się zesrało o to pytanie Chrabąszcza, a pamiętacie jak parę lat temu w kadrze mieliśmy kilka rzygajek zanim to było modne? Teodorczyk to pewniak, Grosicki raczej też, a jest do dzisiaj. Ja myślę jeszcze parę ukrytych by się znalazło. Lewy nie chciał odpowiadać, a sam widziałem na zdjęciach jak mu Olisadebe polewał i nie wykluczone, że pytanie do niego tez było zasadne! (σ ͜ʖσ)
*pełna wersja artykułu
#mecz #reprezentacja
rzaden_problem - Dużo osób się zesrało o to pytanie Chrabąszcza, a pamiętacie jak par...

źródło: 96b4da36b7

Pobierz
  • 4
@Maly_Jasio: najlepsze że Lewandowski miał psyche jak skala pomimo nieszczęść życiowych gdy wchodził do piłki i dopiero napalona pierogara mu psyche mu stlamsila a nie jakaś presja piłkarska
@ziko100: Wiesz ja też myślałem, że pierogara jak ją nazywasz spowodowała u niego znaczy spadek formy, tj chłop się męczył psychicznie, bo jego kobieta ociera się o obcych chłopów.
Ale teraz Lewy ma naprawdę wysoka forma a czy pierogarka skończyła z bachatą? No nie. Więc tak poważnie patrząc na sprawę to jej harce nie mają związku z formą Lewego.