Wpis z mikrobloga

#hotelparadise ja #!$%@? debil bartek.... buc #!$%@?. Cham jakich mało. Ja już serio na miejscu Luizy bym wolala odpaść niż z nim się męczyć. Idiota
Jaki to jest chodzący red flag. Sam się chwali że się otarł o Luizę ramieniem w nocy a jak Daniel coś powiedział to od razu go do parteru sprowadził co to za prostak
  • 4
  • Odpowiedz
  • 20
@Rosalinea: prawda. On nie może przeboleć, że "taka laska" jak Dominika go nie chciała. Jak mogła nie chcieć JEGO? Mięśniaka z siłowni, a woli być w parze z chudzielcem. Do końca hotelu będzie to w nim siedziało.
  • Odpowiedz
@ika_: oby nie siedziało za długo... mam nadzieję że odpadnie. Niech znajdą się inni content creatorzy bo na niego nie mogę już patrzeć. Nie dość że mnie osobiście odpycha jego twarz to jeszcze tak się zachowuje
  • Odpowiedz
  • 13
@Rosalinea: on ma tak wrażliwe to swojego ego. Najmniejsze zastrzeżenie go od razu gotuje więc jak został odrzucony przez jego zdaniem najładniejsza łaskę w hotelu to nie może tego znieść. Poza tym jest mega chamski nie tylko do Luizy i Domi. On do wszystkich odzywa się jak buc a jeszcze ma poczucie wyższości nad reszta i myśli że jest taki zajebisty i dominujący.
  • Odpowiedz