Wpis z mikrobloga

@vartan w grze która opiera się na farmieniu kupujesz te farmienie? To tak jak kupić ułożenie pasjansa zamiast go ułożyć ale spoko, twoja sprawa xD
@Wimix21: nie no wcale

A collectible card game (CCG), also called a trading card game (TCG) among other names,[note 1] is a type of card game that mixes strategic deck building elements with features of trading cards.[2] It was introduced with Magic: The Gathering in 1993.

Trejdu nie ma więc zostaje farmienie lub kupowanie. Albo granie battlegroundsy. Ale prawda jest taka, że ta gra to pay to win ale bardziej pay
@bubr32: No raczej ciężko jest zebrać grając f2p wszystkie karty z dodatku, ale gdybyś stworzył sobie powiedzmy z 2-3 talię i już nie wydawał golda tylko wszystko sobie zostawiał na następny to może byś uzbierał tyle, że byś zdołał uzbierać większość kart następnego dodatku.
Wiadomo, gra 2 taliami to okropne nudy, ale można xD sam tak gram grałem kiedyś.
W minisecie jedynie byś potencjalnie musiał nabyć kilka kart.
Ja osobiście uważam,
@Wimix21: z reguły wszystko co kupujesz i daje ci przewagę jest pay to win. Moją ulubioną grą jest Path of Exile i tak bardzo jak ją lubię niestety nie mogę powiedzieć, że nie jest pay to win, bo można w niej kupić dodatkowe zakładki z autosortowaniem itemów. No i niby to żadna przewaga ale pozwala szybciej zarządzać ekwipunkiem przez co masz więcej czasu na grę i pomnażanie bogactwa.

Tutaj pay to
Niestety nadal będą zachowane te proporcje. To chyba jedynie commony i rary się nie powtarzają do momentu aż ich wszystkich nie zbierzesz, a później znowu dropią powtórki.
via Android
  • 1
@bubr32 helou, wiesz jak działają karcianki? Poza tym widzisz golda na dole. to właśnie farmi się na paczki.

@Wimix21 masz rację, wbijalem legendy podstawowymi deckami kiedyś. Nawet turniej tu na wykopie wygrałem bez płacenia chociażby zeta.

@bubr32 nie masz pojęcia jak działa karcianka, skoro twierdzisz, że płacenie załatwi sprawę.
Ogram ponad 95% ludzi taliami bez aktualnego dodatku nawet gdy im dasz wszystkie dostępne karty.

@Wimix21 tak, jest mechanizm bez powtarzania do momentu