Wpis z mikrobloga

#!$%@?, reinstalowalem sterowniki od karty dźwiękowej realtek i #!$%@? komp się zwiesił. Po restarcie utknął #!$%@? na start upie. Laptop od 2 tygodni nowy msi #!$%@?. Wcześniej 5 lat miałem asusa i żadnych problemów oprócz kilku bluescreenow. Raz ten msi też mi utknął przy instalacji Windowsa, w tym samym momencie.

Ale się #!$%@?łem w niedziele

#laptopy
Tytyka - #!$%@?, reinstalowalem sterowniki od karty dźwiękowej realtek i #!$%@? komp ...

źródło: temp_file2334442720727716381

Pobierz
  • 26
via Android
  • 0
@PANCZLONEK pytanie czy warto, trochę tam rzeczy miałem, ale szybciej mi pójdzie przeinstalować Windowsa i mieć lapka wieczorem gotowego, ale szkoda ki kilku rzeczy, które miałem na kompie
@PANCZLONEK: i tak przywrócą system do fabryki i oddadzą. No chyba że był kupowany bez systemu. Wtedy możliwe że nic nie zrobią.

Raz ten msi też mi utknął przy instalacji Windowsa, w tym samym momencie.


@Tytyka: możliwe, że jest coś #!$%@? na płycie głównej. Ale oddawanie na pałę to nie ma sensu. Zgrać dane, postawić system i przetestować.
via Android
  • 0
@PANCZLONEK jak do 15 nie wstanie to robię reinstal. Próbuje jeszcze robić odzyskiwanie, ale nie chce mnie wbić na konto użytkownika. Że niby hasło źle wpisuje. Nie wiem jak to możliwe
via Android
  • 0
@thedev odpalił w awaryjnym, ale za dużo zrobić nie mogłem. Teraz odpaliłem z obserwacja rozruchu i też odpalił. Mam dostęp do wszystkiego