Wpis z mikrobloga

@janusz-wojciechowski: 8-rdzeniowe CPU i GPU za 2,5k cebul wrzucone do 10-letniej budy i zasilane 550 watami + Ryzen 4. generacji wrzucony na budżetową płytę 2. generacji, co może pójść nie tak? No, może poza wyłączeniem się kompa pod obciążeniem, uduszeniem się CPU i GPU z braku powietrza (ile w tej budzie masz obecnie wentylatorów? Miejsca masz na 6) i chooy wie czym jeszcze bo nie napisałeś np. ile i jaki
  • Odpowiedz
@janusz-wojciechowski:
1. Konkrety, chłopie, konkrety. Nie że zmieniłem płytę na B550 tylko konkretny model. Nie że zmieniłem zasilacz na 650W tylko model zasilacza.
2. Nadal nie wiemy jaki RAM i dysk.
3. Dobra obudowa i po 10 latach jest dobra, to tylko kupa podziurawionej stali i jeśli jest sensownie zaprojektowana to służy. Problem z twoją jest taki że ona nie była projektowana pod TAK prądożerne (czyt. nagrzewające się) podzespoły jakie
purrminator - @janusz-wojciechowski: 
1. Konkrety, chłopie, konkrety. Nie że zmieniłe...

źródło: spec-03

Pobierz
  • Odpowiedz
Jestem kompletnie zielony w tej materii


@janusz-wojciechowski: a to akurat zaskakująco proste: jak najwięcej CFM, jak najmniej dB, jak najniższa cena ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aktualnie najlepiej w relacji cena-jakość wypada chyba Arctic P12 PWM, w zależności od sklepu od 20zł/szt w górę.

zmieniając podzespoły z 1060 6GB, i5 7400 nie będzie z tym AŻ tyle zachodu xD


@janusz-wojciechowski: czas ma w tej branży
  • Odpowiedz