Wpis z mikrobloga

@sznioo: Po wejściu na binance zazwyczaj coiny spadają bo ludzie realizują zyski, zwłaszcza ze ten coin ledwo 3 dni ma
(Ale tu #!$%@? wie, bo te 3 dni istnieje. Ale ja bym nie ryzykował pomimo ze na razie dobrze się trzyma)
  • Odpowiedz
@sznioo ponad miliard kapitalizacji rynkowej w 2 dni, DWA DNI. Przykładowo shit Myro po pół roku istnienia ma bodajże niecałe 300mln mc po opłaconych akcjach marketingowych, m.in. wśród influ i youtuberów. Sądziłem, że BOME to będzie takie mniejsze PEPE, a chyba mogę się pozytywnie zaskoczyć :)
  • Odpowiedz
@aversxx to samo na KuCoin, nowe tokeny to pewność, że spadnie na dzień dobry, a jednak są wyjątki, m.in. BOME czy Jupiter, którego niestety nie kupiłem po początkowym boczniaku. Kiedyś wrzuciłem całą wypłatę w token Hawksight jak wyszedł, po 2 tygodniach zostałem z 250zl. Sprzedałem go na stracie chyba z 95% i kupiłem Lunę jak kraszowała, obudziłem się bogatszy o x5 z tej kwoty, ale zamuliłem i wyciągnąłem X2. Wrzuciłem w Solane
  • Odpowiedz
@Eustachy2000: no to losowość, ten coin może zostać takim pepe czy doge, a może się do końca dnia #!$%@?ć i już nie wstać przez najbliższy czas (bo w przyszlości może, tak bylo z wifem przykładowo)
  • Odpowiedz