Wpis z mikrobloga

@woda48: W ING? na decyzję wstępną? A ile czasu od decyzji wstępnej trwa przygotowanie umowy kredytowej? @marcpol

@karetpoker: ja na ten moment na uop czekam już 10 dni. @marcpol


@woda48: @strazak-sam: Dzisiaj na decyzję wstępną w ING trzeba czekać 14 dni roboczych, a na decyzję ostateczną 4 dni robocze. Jeśli wniosek zostanie skierowany na dodatkową analizę to czas się wydłuża. W przypadku dochodu tylko z umowy o pracę,
  • Odpowiedz
@woda48: Wygląda na to, że Twój wniosek trafił do zwykłego procesu, co wiąże się z oczekiwaniem na decyzję wstępną według dzisiejszych czasów 15 dni roboczych.
  • Odpowiedz
@woda48: System szybkiej oceny wniosków został w ING wprowadzony stosunkowo niedawno, nie wszyscy pracownicy oddziałów lub pośrednicy z niego już korzystają - w zależności od sposobu w jaki złożyłeś wniosek.
  • Odpowiedz
@marcpol: Hej, to podłączę się i ja - 27 lutego zostały dosłane dodatkowe dokumenty wraz z operatem i od tej pory cisza. Więc z tego co rozumiem wczoraj minęło 15 dni roboczych i ostateczna decyzja powinna być 'na dniach'? U nas raczej prosta sytuacja - dwa uopy na czas nieokreślony. Z innych banków decyzję ostateczną mamy już od dwóch tygodni, a z ING od końca lutego cisza ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
Hej, to podłączę się i ja - 27 lutego zostały dosłane dodatkowe dokumenty wraz z operatem i od tej pory cisza. Więc z tego co rozumiem wczoraj minęło 15 dni roboczych i ostateczna decyzja powinna być 'na dniach'?


@konsumatum: Hej, 15 dni roboczych to decyzja wstępna (dzisiaj już 16). Twój wniosek ma operat, więc trafi od razu do decyzji ostatecznej, na co trzeba czekać obecnie 4 dni robocze.
  • Odpowiedz
@marcpol: wyjaśniło się. Pieprzone ing po 3 tygodniach “zauważyło” brak jednego dokumentu dot. Rezydencji podatkowej, mój jest, partnerki magicznie zniknął. Który na pewno dostali. Więc znowu lądujemy na końcu kolejki :). Bramkę wstępną przeszły ..
  • Odpowiedz
@marcpol czemu tak nagle skoczyło z paru dni do szesnastu? co tam się dzieje? na fejsbuku piszą o jakiejś "nowej miotle z Millenium"


@karetpoker: Bank ING ma atrakcyjną ofertę na tle innych banków, wiąże się to z dużą ilością złożonych wniosków i długim czasem oczekiwania na decyzję.

Bank Millennium ma bardzo nowoczesny system obsługi wniosków, trochę gorszą ofertę niż ING i obecnie decyzję w tym banku można otrzymać w czasie poniżej
  • Odpowiedz