Wpis z mikrobloga

#szczecin glos rozsadku:::

Nie nagłaśnia się takich sytuacji, gdyż celem sprawcy jest właśnie rozgłos społeczny. Czym więcej medialnego szumu - tym lepiej dla sprawcy, bo spełnił swój cel. Jeśli on spełnił swój cel, to następni naśladowcy też tak zrobią. Niech wszyscy wiedzą że "JA, ZENEK W. z MYŚLENIC" zabiłem ludzi bo np. dziewczyna mnie rzuciła. Jeśli takiemu Zenkowi się uda i media będą się rozpisywać o nim, o jego sytuacji, porobią wywiady z jego sąsiadami i zrobią z niego gwiazdę, to wkrótce napisze książkę, sprzed do niej prawa i jeszcze znajdzie dziewczynę. I na pewno będą jego naśladowcy. A tak anonimowo gnije w pierdlu.
Po pierwsze: nie róbmy z psychola celebryty
Po drugie: nie nagłaśniamy, bo znajdą się następni chętni takiego rozgłosu

Jedno samobójstwo mocno nagłośnione prowadzi do kilku kolejnych. Jest to fakt naukowo udowodniony. Tyczy się także wielu innych przestępstw.
  • 3
  • Odpowiedz
@iwannafreshstart: przestań #!$%@?ć bzdury. Dane powinny być podane do publicznej wiadomości. Jeśli nie podają to dlatego, że to jakiś ukr, który kupił w swoim gównianym państwie papiery w archiwum, że kiedyś jego babcia była Polką i dostał przez to polskie obywatelstwo.
Jakby tobie ktoś autem przy**bał w kogoś z rodziny to ciekawe czy też byś pisał pierdoły o głosu rozsądku xd
Nie pogrążaj się
  • Odpowiedz