Wpis z mikrobloga

Mój kumpel wisi mi 300 zł , upominam się go k zwrot pjeniędzy już od dłuszego czasu jednak on nigdy niemorze mu oddać , bo on to ponoć nigdy niema pjeniędzy I ja to niewiem co torzycie bo jestem ponoć jestem rospieszczonym gównoarzem z ładnym domkiem . Powiedział że ja to wogóle mam tak zajebiście i wogóle co ja się przejmuje tymi 3 stówami , bo sobie niby wymyślam problemy bo on to morze mieć problemy bo jego rodzina niema dużo kasy a ja to mam zajebiste rzycie w chój .
Ale tak to niewyglonda , wiele osób myśli że jak ktoś wychował się w nieco bardziej majętnej rodzinie to wszystko w jego rzyciu jest zajebiste ale to nieprawda . Nielubie mojego ojca , czasem się go boje . Naprzykład w męmątach jak porysuje niechcący podłogę jest wtedy awantura na cały dom jeśli to zobaczy , drze się wyklina mnie i zachowuje się jagby mjał kogoś zabić . Przez ro k od momentu wprowadzenia się do nowego domu , ja moja siostra i mama niemogliśmy jeść przy stole tylko na stojąco lub na taborecie kuchennym w kuchni. On mógł Ale my nie , uważał iż my zniszczymy stół ale on to już nie . Kiedy ktoś chciał usiąść przy stole darł się i wręcz pluł jedzeniem . Obecnie najbardziej zniszczonym miejscem w domu jest podłoga i część stołu przy której on siedzi , o swoich zniszczeniach nigdy nic niemówił i niezwracał na nich uwagi. Mama podchodzi do niego hak do jajka bo jest jak tykająca bomba . Nigdy nieuderzył ani mnie ani mamy ale stosuje przemoc psychiczną , drze się i przeklina na ciebie w taki sposób że masz ochotę się zabić i popłakać . Kiedy przynim zdarzyło mi się płakać już jako nastolatek darł się namnie żebym przestał odstawiać szopje i robić takie głupie miny . Miny , chyba każdy znas widział kiedyś jak ktoś płacze i jak wyglonda wtedy tważ , dla mojego ojca to były głupie miny i szopka . Za każdym razem kiedy wraca do domu ja i mama się denerwóje i wkuża .
Bardzo kocham moją mamę, przez mojegobojca kiedy byłem młodszy mama wyładowywała się na mnie krzykiem . Boję się go on jest inny , chciał bym czasem mjeć kochającego innego ojca albo żeby ten był normalny . Ludzie co mają jase tylko na pozur mają cudowne życie ale tam w środku często jest zwukła patola.
  • Odpowiedz