Wpis z mikrobloga

@Thorrand: bo tych gamoni bardziej cieszą straty ukraińskie. Ja nie lubię ich oglądać, bardziej cieszą ruskie straty im większe tym lepiej. Proste wytłumaczenie.
  • 4
@fff112:

Mnie również bardziej cieszą straty rosyjskie, tylko co z tego? Mam... my mamy razem udawać, że strat ukraińskich nie ma? Zwłaszcza, że to nawet #!$%@?ć te śmigłowce. Chodzi o pokazanie innego, szerszego problemu.

To kto ma mówić o tych stratach ukraińskich? A może NIKT i każdy powinien pisać wyłącznie o potężnej Ukrainie, słabej Rosji....

Tylko skoro tak, to czemu mamy pomagać Ukrainie, skoro wygrywa i świetnie sobie radzi?

No i
@Thorrand: Pamiętać należy, że na X jest również cała masa botów i trolli ukraińskich. Używają prostego języka typu "nie pokazuj tego" lub "jesteś onuca, że pokazujesz straty ukraińskie?"

Nasz OSINT doskonale widzi które wiadomości "sprzedają" się lepiej. Jeśli wkleisz "dronowanie ruska" to masz kilkaset lajķów, a jeśli straty ukraińskie, to masz hejt pod wpisem. Dziwnym trafem, wtedy te lajki od botów im nie przeszkadzają.

Rzuciliśmy się na szukanie ruskich trollów, że