Wpis z mikrobloga

#!$%@? w dupę temu #mbank za to jak oni pokazują transakcję w historii. Kto do #!$%@? to tak wymyślił i gdzie stracił swój mózg? Nie dość, że nielogicznie to jeszcze daty księgowania się nie pokrywają i masz potem burdel w historii i nie da się dojść, czy saldo końcowe się zgadza czy nie. Tfu.

Teraz mi przyszedł zwrot z karty, jest na liście transakcji, ale nie mam fizycznie kasy na koncie + zwrot jest WCZEŚNIEJ niż płatność kartą na tą samą rzecz XD mbank #!$%@?.
  • 10
  • 0
@f0ku5: póki mam firmowe w mBanku to zostaiwam, ale potem przechodzę. Pisałem do konsultanta o tym:

- zwrot jest widoczny na Pana koncie, ale nie jest zaksięgowany stąd saldo jest pomniejszone, ale Pan widzi zwrot i dodatkowe saldo

XDD
@Ka4az: mBank obecnie to ogólnie śmiech na sali i ja na Twoim miejscu bym na nic nie czekał ;) Jest parę o wiele lepszych banków tylko ludzie są od dawna przyzwyczajeni, że mBank jest super (bo kiedyś tak było). Obecnie ten bank to cień samego siebie.
  • 0
@f0ku5: mi mbank najbardziej leży ui/ux zarówno wersji webowej jak i aplikacji. Takie ING jest dla mnie okropne :(

edit: no i mam wynegocjowane lepsze warunki, wszystko za free na obu kontach
@Ka4az: Skoro nie jest zaksięgowany to masz kłódkę w ikonie transakcji przy tej pozycji. Po zaksięgowaniu kłódka zniknie, co będzie oznaczało, że transakcja została zaksięgowana. Działa to w obie strony, czyli przy obciążeniach też dzięki temu widzisz od razu w historii transakcję kartą, którą dokonałeś 5 sekund temu, a nie czekasz 2-3 dni na pojawienie się jej w historii. Tak działa to w 90% banków.

zwrot jest WCZEŚNIEJ niż płatność kartą
via Wypiek
  • 0
@MichaelT128

Ja wiem co to jest księgowana transakcja i ile ona trwa, ale tylko z mBank mam takie problemy. Każdy inny bank pokazuje transakcje chronologicznie.

MBank skacze po nich i często nie są po sobie. Wydajesz kartą, dostajesz przelew, robisz przelew i wypłacasz kasę w jednym czasie? Wszystko jest w innej kolejności. To jest wkurzające i powiela się w wielu opiniach.
@Ka4az: a najgorsze jest to, że mnie osobiście w mBanku spotkała sytuacja w której ich system podawał, że transakcja kartą została zrobiona innego dnia niż w rzeczywistości… :)