Wpis z mikrobloga

@RafDan wow, razem z Magicalem odkryliscie że Grzegorz Schreiber czyli teść Marianny jest marszałkiem województwa łódzkiego. Chłop który był 4 kadencje w naszym sejmie w tym w pierwszym w 91', działa dalej w polityce i piastuje wysokie funkcje. Niesamowite. Ty a weź sprawdź kto jest jego synem
  • 1
@pokyw12: Nie za bardzo rozumiem Twój bełkot, bo ani śmieszny, ani poważny. Tak, nie wiedziałem że marszałkiem województwa łódzkiego, gdzie odbywała się gala Clout, i gdzie w dniu ważenia zawinięto gohe, jest ojciec męża jej przeciwniczki. Zadziwiające co, że większość ludzi w Polsce nie wie kto jest marszałkiem X województwa co? xD Ciekawe że skoro Ty to wiedziałeś (bo udajesz tu oczytanego w świecie marszałków (X kur D), to rozumiem że
@RafDan dobra, zwracam honor. Źle zrozumiałem post. Ale mógłbyś tam dopisać, że gala Clout się w Łodzi odbywała w jakimś kontekście do postu. Bo mi to na przykład obojętne gdzie się gala odbywa, tylko śledzę na ppv. No taki mały smaczek zarzuciłes który zawieruchy nie zrobi i nic w tym ciekawego nie ma.