Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka #bekazpisu światem polityki włada przypadek czego dokładnym przykładem jest przesłuchanie Pani Marysi. Przez 1.5h nie miała wiedzy na żaden temat, jej pamięć się zatarła. Wystarczyło by pytania zaczął zadawać pierwszy z posłów pisu i nagle wszystkie klapki w głowie się podniosły. Cóż za przypadek.
  • 13
  • Odpowiedz
@szychun: jak pytania są w takiej formie jak posłanki Feliks to nie dziwię się, że nie da się odpowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mają tam w tej zjednoczonej władzy kogoś z IQ powyżej 70?
  • Odpowiedz
jak pytania są w takiej formie jak posłanki Feliks to nie dziwię się, że nie da się odpowiedzieć


@nth4: Sądzę że tu nie o formę pytań chodzi tylko o to kto je zadaje, ale co tam - fikołek jebnięty, pisowiec zadowolony
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: dokładnie tak, przypadkowo koalicja wrzuciła do tych komisji same tuzy intelektu. Domniemaniem, że nie z braku kadr, tylko specjalnie, te komisje nie mają do niczego dojść tylko zrobić show. Stąd te imponujące monologi i idiotyczne żarty.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nth4 no tak PiS wszystkie stanowiska obsadził ludźmi merytorycznymi, którzy nie skupiają się na rozwalaniu prac komisji xD jeszcze dobrali jednego typa, który będzie zaraz sam powołany na świadka. Dziś ta cała Marysia dostaje pytania proste - kto, gdzie i jak. A nic nie pamięta bo koledzy z partii jej kazali grać głupia. I chyba zresztą taka jest bo nie zdaje sobie sprawy, jak może beknac za takie mataczenie.
  • Odpowiedz
@szychun: Tak oczywiście Panie pośle z PiS, tak, dokładnie tak było jak to Pan przedstawił w pytaniu ze stwierdzeniem, to Kidawa-Błońska wywaliła nielegalnie sprzedawane wizy, i także się zastanawiam czemu komisja nie chce jej wezwać na świadka. Aha, no i Czaskowski bo w tamtym czasie z mojej wiedzy srał do wisły.

Czytaj głosem Walaszka.
  • Odpowiedz
@szychun: PiS tu jest tym pozwanym, ma prawo bronić się jak chce. Chodzi o to aby Tuskowa ekipa potrafiła składać pytania i dociec czegokolwiek. Zrzucanie winy na świadka, że nie pomaga w pracy dojnej zmiany Donalda, jest infantylizmem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nth4 no ale które pytania były bez sensu? Pytają ja o zakres jej kompetencji, co widziała, jakie relacje łączyly ja z innymi pracownikami MSZ, skąd się tam w ogóle wzięła, co robiła etc. Na żadne z nich nie jest w stanie odpowiedzieć. Jeśli to nie jest ustawka to ja nie wiem. Dziś Osajda rzucił parę fajnych smaczków więc jej zeznania jeszcze bardziej krzywo wyglądają
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@czupek patrząc jak przebiegało to przesłuchanie (i inne, podczas innych komisji też) zdziwilbym się jakby z nikim wcześniej nie uzgadniala szczegółów. Przecież ta laska to partyjny plankton bez doświadczenia.
  • Odpowiedz