Wpis z mikrobloga

#famemma xD ludzie na tagu są żąłości, piszą, że na 1 h zarabiają 80 zł-100 zł, ale za gale nie zapłacą, bo gale wieją nudą coraz bardziej, nie przeszkadza im to jednak w traceniu czasu na wypowiadanie się na tagu i śledzeniu toku całego wydarzenia. Przecież to jasne, że jesteście biedakami i nie zwalajcie na nudę i tak byście nie kupili, nikt, kto tyle zarabia, nie będzie strajkował tymi 40 złotymi jednoczeście śledząc tag. Ja się przyznam, że oglądałbym strumyk, ale ja zarabiam mniej, a jak już musiałem, to kupiłem :(
  • 14
  • Odpowiedz
@mewten: XDD co ty #!$%@?? Jakby zamiast eleganckiego steka w restauracji na talerzu dostałbyś gówno to też byś za to zapłacił
Jak jest dobra usługa to się płaci np za taki Prime a za takie gówno jak clout no to sorry
  • Odpowiedz
@mewten: Nie chodzi o pieniadze bo to nie wiadomo jakie pieniadze to nie sa ale chodzi o sam fakt wspierania tak gownianej federacji na ktorej wielu sie zawiodlo a od poczatku dobrze sie zapowiadala
zaplacic to mozna za cos co spelnia oczekiwania zapewnione przez federacje walka gohy miala sie odbyc, nie odbyla sie. Problemy z PPV z tego co mozna wyczytac po komentarzach w socialach Cloutu a to nie pierwsza gala
  • Odpowiedz
@mewten: bez kitu, do głowy by mi nie przyszło flexować się na zaoszczędzone 40 zł xD ale pewnie spora część osób tutaj to podwieki co ich rodzice jeszcze utrzymują więc nie ma co się dziwić
  • Odpowiedz
  • 0
@ojciec-grzyba: chodzi o pieniądze, nie uwierzę, że ci sami ludzie nie kupili tego za 10 zł, jak się prosisz o link, to chcesz oglądać, czyli dla ciebie to nie gówno, bo chcesz je @Potezny_Mazur jak się o to gówno prosisz za darmo, i śledzisz gdzie to gówno dają za darmo, potem spędzasz kilka godzin na gadaniu o tym gównie, to według mnie, dla cb to nie gówno
  • Odpowiedz
@mewten: nie, po co mi netflix jak jest filiman za darmo? wystarczy wrzucić adblocka i śmiga po za tym netflix posysa pałe bo jak są tam chłpacy z baraków to nie ma wersji z walentowiczem na przykład albo trzeba się #!$%@?ć z vpnami jeśli chcesz coś obejrzeć, a na filimanie wszystko zawsze śmiga bez problemu
  • Odpowiedz
a nowe seriale tam wychodzą?


@mewten: the walking dead z rickiem i michone dodają odcinek pare godzin od prmiery z napisami a potem nawet i lektorem typu AI, chyba jak na gratis to całkiem spoko
  • Odpowiedz
  • 0
@Potezny_Mazur: ale ja nie pisze o tobie, tylko o innych, jak od początku. Nie znam twojej sytuacji, pisałem na ty, ale chodziło mi o to, że zwracam się do osób, które pisały, że tyle zarabiają, ale śledziły tag i prosiły o linka
  • Odpowiedz
@mewten: ja gardzę ludzmi, którzy oglądali fotki z onlyfansa fagaty za darmo. Tacy wielcy cwaniacy, szydzą ze spermiarzy, a prawda taka, że 100 zł na miesiąc wydać ich nie stać. Przecież to nieco ponad 3 zl dziennie.
  • Odpowiedz
  • 0
@NiemyWinamp: brzmi, jak sarkazm, ale ja gardzę również(po pierwsze to gardzę nawet tymi co kupują, ale tym co szukają za darmo również) w sensie to jest oczywiste, że ktoś, kto zarabia 100 zł na godzinę, nie będzie tracił czasu, żeby ich szukać, chyba że są bardzo łatwo dostępne, a wykopki się kłócą, bo tyle nie zarabiają
  • Odpowiedz