Wpis z mikrobloga

@Zaczytanaa ceny w prywatnych wiem z czego wynikają. Natomiast nie rozumiem, dlaczego ja MUSZĘ PŁACIĆ składkę zdrowotną, skoro i tak muszę zapłacić za tego dentystę prywatnie, podobnie jak i za każdego specjalistę. Co więcej - w przypadku np. pediatry płacisz TRZY #!$%@? RAZY (!) - kto ma dziecko ten wie dlaczego.
  • Odpowiedz
@zacieklykomentator

Co więcej - w przypadku np. pediatry płacisz TRZY #!$%@? RAZY (!) - kto ma dziecko ten wie dlaczego.


Mam dziecko i nie płacę ani razu bo mam pediatrę na NFZ. Za co więc mam płacić TRZY RAZY?
  • Odpowiedz
@Rujtan @pawel-wlodkowic 1. Składka zdrowotna 2. Zazwyczaj po raz drugi płaci się w korpo (mało, ale jednak) składki na prywatne typu LuxMed, Medicover itd. 3. W sezonie chorobowym dla dzieci przedszkolnych, jeśli naprawdę potrzebujesz, to do placówek z pkt. 2 i tak znajdziesz wizytę za…tydzień, która przy gorączkującym wysoko dziecku mało cię interesuje. Wtedy płacisz za wizytę prywatną w domu jeśli potrzebujesz lekarza, który potrafi nie tylko wypisać antybiotyk na katar i
  • Odpowiedz
@zacieklykomentator

Duże miasto. Chodzę do przychodni. Nie płacę żadnych składek za medicovery i inne bzdety tylko składkę zdrowotną, ale to każdy musi kto nie pracuje na czarno.
Wizytę mam tego samego dnia, tylko trzeba wcześnie z rana odstać swoje przy rejestracji.
  • Odpowiedz
@zacieklykomentator może i nie mam dzieci ale - 1. Medicover nie jest obowiązkowe. 2. Nir wiem jak to jest ze tydzień czekasz ale jak zadzwonię umówić się rano to często popołudniu już jestem w gabinecie. Max na następny dzień. I z tego co widzę do tego samego lekarza chodzą ludzie z dziećmi z powodzeniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz