Wpis z mikrobloga

Balon w Niemczech, po targach mówi, że zegarek wskazuje 33 km, jak można być tak głupim, żeby wierzyć w takie bzdury. Po górach chodzę i nigdy tyle nie miałem, a on ze swoimi kolanami, które muszą unosić słonia twierdzi, że po hali przeszedł tyle km #mocnyvlog
  • 34
  • Odpowiedz
@FatSniper: Tam powinna być plansza, materiały na kanale nie mają charakteru naukowego lub popularno-naukowego. Są to materiały o charakterze paradokumentalnym z życia wylosowanego członka ex-zespołu ludowego ,,Kielce" po ojcu, zamieszkałego w Miedzianej Górze, dobranego do eksperymentu przez sprawdzenie książki telefonicznej osiedla KSM w Kielcach z 1994 roku. @darth_invader On trafia w 9 i w 10 na strzelnicy, seksi się bez szklanki wody 3 godziny pod rząd jak binkowski, a na dodatek
  • Odpowiedz
@FatSniper @drogba90 @darth_invader @megastulejka @Durantosiu @Sylwiusz89
dzieci wracajcie do szkoły na polaka

Hiperbola (stgr. ὑπερβολή, łac. superlatio, veri superiectio), także przesadnia lub przesada – trop retoryczny używany w wypowiedziach, polegający na zastąpieniu cech – przypisanych do faktów, osób czy pojęć – innymi, dowolnymi cechami. Cechą w hiperboli jest zmienna, która może przybrać dowolną wartość; natomiast fakt, osobę lub pojęcie oddaje nazwa, której treść byłaby niewłaściwa, jeżeli zostałaby użyta w całym swoim zakresie
  • Odpowiedz
@repiv: Dinozaur w nicku to nie przypadek. Refleks nie ten. Poczta Polska szybciej dostarcza przesyłki niż tu aż 6 osobom odpisał miłośnik sąsiada Anżeja, nieślubny syn Przemysława czy sprzedawca butów biegowych w Decathlonie w Kielcach, co zaopatrywał Marcina jak jeszcze mieszkał na KSM, odpisał. Rozczarowałeś jednak, bo ja liczyłem na jakieś badania amerykańskich naukowców, że burger w nadmiarze nie szkodzi, a tu lekcja koleżanki Magdy Środy na Wydziale Polonistyki UW się
  • Odpowiedz
@repiv: Żebyś poczuł się obrażony i mi konto zablokowali, bo napiszesz do nich, że nawołuję do przemocy wobec gościa co ma naklejkę dinozaura w nicku-no way! Jednak adwokata Marcina Em tutaj się nie spodziewałem;)
  • Odpowiedz
@repiv: Mnie dziwi odkopywanie wpisu sprzed prawie miesiąca i wklejanie art. znalezionego na wiki, ale zwierzątko w nicku co ich już nie ma, to nie świadczy o 10 lat, a wręcz 8 lat jeśli chodzi o rozwój emocjonalny, tzw. dziecko w ciele dorosłego, co chciało zabłysnąć, a oprócz mnie, raczej nikt nie ma ochoty popisać z panem dinozaurem-sorki, taki mamy klimat...
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: brak argumentów by odpowiedzieć, czyli trzeba atakować avatar albo nicka. xD Typowe
dobra idź już tam odpalaj youtuba bo za chwilę Szafa wrzuci nowy odcinek będziesz miał co oglądać
  • Odpowiedz
@repiv: Sam tu wezwałeś na dyskusję, po czym piszesz o jakiś argumentach, z poważnym ludźmi można gadać poważnie, ale nie z gościem co sobie dinozaura ustawił, szkoda, że nie etykiety od kinder bueno czy monte.
  • Odpowiedz
@repiv: Piszesz jak 10-latek, zaczepiasz ludzi, a usunąć to tego dinozaura powinieneś i nick na mentalnydzieciak zmienić, bo brak elementarnej wiedzy to jedno, ale brak kultury drugie, aż bolą, ale know-how kosztuję w realnym świecie, więc rad już więcej nie otrzymasz. Nigdy na tagu nie byłeś, nagle pojawiasz się i opowiadasz o hiperboli, opowiedz jutro to komuś w realu, może ktoś będzie chętny podyskutować z gościem co dinozaura sobie wkleił.
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: dobra już się nie produkuj, wytknąłem ci brak podstawowej wiedzy oraz prawdopodobnie niskie IQ które uniemożliwia ci wykrycie w wypowiedzianych przez kogoś słowach przytoczonej przeze mnie hiperboli dlatego masz ból tyłka. Prawdopodobnie masz również problem ze zrozumieniem np. sarkazmu
repiv - @Sylwiusz89: dobra już się nie produkuj, wytknąłem ci brak podstawowej wiedzy...
  • Odpowiedz
@repiv: Jak już tak wytykasz, to grzecznościowe formy polonisto z 3- z polskiego na maturze, ewentualnie na 30 % piszemy z dużych liter, ale widocznie pani w szkole w Koluszkach o tym nie mówiła nic. Wytykać to możesz matce, że mieszkałeś w ciasnym pokoju w mieszkanku, a nie ludzi zaczepiać, bo odkryłeś wpis sprzed prawie 30 dni i nagle postanowiłeś napisać ,,wytyk", jak go nazwałeś. Wytykaj w realu to odwaga. A
  • Odpowiedz
@repiv: Stąd teza, że nie masz kultury osobistej potwierdzona. Najlepsze, że sam ją potwierdziłeś, ale przejdźmy do wiedzy z języka polskiego, co ją chcesz niby wytykać. To inna rada jak już taki mocny czujesz się w język polskim to stawiaj też właściwie przecinki i kropki, bo masz też z tym poważnym problem. Z tego języka polskiego ludzi nie ucz, bo w szkole pewnie mierny był na świadectwie, ale skoro oglądałeś bajki
  • Odpowiedz