Wpis z mikrobloga

Nara mireczki i mirabelki. Poziom gówna na tym portalu według mnie sięgnął krytycznych wartości, od jakiegoś czasu albo polityczne przepychanki albo wykopywanie artykułów o tym jakie kobiety są złe a faceci zajebiści.
Na zwykłym wykopie o informacji że gdzieś tam jest jakiś tropikalny wirus sie pojawił, wysyp szuroww. Portal zero- jedynkowy który jest jakims awatarem psychicznie #!$%@? piwniczaka który gardzi już nie tylko kobietami ale wszystkim.
Miło było czytać was, normalnych użytkowników, nawet jeżeli nie pisałem za często to ceniłem sobie wasze różne zdania, często w logiczny i inteligentny sposób wyrażone, niestety od 2 lat to jest syf i syfem pozostanie, wykop ukierunkował się i to zostanie bez zmian.
Były czasy że z dumą mogłem myśleć o tym że jestem z Wami z teraz niestety w #!$%@? się wstydzę, więc żegnam was i ten #!$%@? portal który tworzą sami użytkownicy.
  • 3
  • Odpowiedz
@exild3: ja tu bylam z 6 lat temu i bylo tak samo, a nie wiem nawet, czy nie gorzej, hm. tylko wiecej uzytkownikow. moze dojrzales po prostu. zycze szczescia na nowej drodze zycia.
  • Odpowiedz