Wpis z mikrobloga

@kurczakos1: A może poza postacią jutubową, on faktycznie jest tam szczery i mówi np. "jestem menelem, ten gówniak mnie wqrwia ale znoszę go, bo Grażynki tego oczekują, Przeszkadza mi w umawianiu się z ladyboyami tak jak wcześniej jej matka. Oszukuje ludzi i wyłudzam na krzywe udawane emocje kasę od Grażynek" i wtedy takie słowa o nim od kogoś wobec kogoś jest szczery, mają sens.
  • 4
@Miskagnoju Jest duża różnica pomiędzy niewyjawianiem wszystkiego, zostawianiu prywatnej przestrzeni, co jest ZUPEŁNIE NORMALNE I POTRZEBNE a KOMPULSYWNYM KŁAMANIEM, tworzeniem bezsensownych narracji i kreowanie się na kogoś kimś się NIE JEST.

Mnie w Beju nie śmieszy to, że jest menelem, nierobem i totalnie dysfunkcyjnym ojcem, ale jak on to nieumiejętnie zakłamuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

I z tego właśnie mitomaństwa się śmiejemy, rozumiesz już?

PS. Powiedz, że żartujesz
@kurczakos1: w prawdziwym życiu wątpię by był mitomanem, on kłamie do kamerki, a poza nią jest sobą wśród znajomych. To jest internet i każdy pisze swoje scenariusze. A z mitomanią człowiek kłamie non stop i bez sensu, chociażby mówiąc że było się w sklepie po masło, mimo że się nie było. Osobiście mnie ten facet nudzi. Nie obchodzi mnie jego życie, ale lubię czytać tag.