Wpis z mikrobloga

@maniek74: tak tamto juz dawno pozamykałem przecież pisałem o tym wcześniej a później ponowiłem niżej też były posty o tym, na gold mam sl więc jestem o to spokojny, ja tylko chce złapać lekką korekte do 2080$ a to mogą spokojnie jutro zrobić do tego trzeba dodać że mam dodatni swap więc przy zaliczeniu sl jutro strata będzie mała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Uncontrollable24 szczerze, to już dokładnie nie czytam co i kiedy zamykałeś, bo to jest masło maślane a ty działasz ciagle w amoku. Ale nie liczysz sobie tam straty jakoś narastająco, czy za dany okres? Bo dla mnie to jest bez sensu, zamknąć stratnego longa na gazie, za dwa dni otworzyć z nowu i się cieszyć, ze strata nie jest już tak duża
@Uncontrollable24 a ze złotem tez jesteś dobry ananas, już raz miałeś SL i cię #!$%@? na otwarciu jak poszła luka dużo wyżej, to nie była wtedy awaria tylko u szczura, tylko tam poszła mega luka wszędzie, minął miesiąc-dwa a ty znów #!$%@? się w S na złocie przy ATH, no aż wierzyć mi się nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Uncontrollable24 zrobiłeś kolejna głupotę, ładując się w shorty przy mocnych wzrostach… mało tego, raz dostałeś lekcje, ze złoto może się otworzyć duża luka i zamiast to potraktować jako kosztowna lekcje na całe życie, to ty po miesiącu ponawiasz takie samo zagranie…
@Uncontrollable24 wytłumacz mi jedna rzecz, zeszły rok cię wieźli, bo próbowałeś shortowac trend wzrostowy na NQ, #!$%@? cię na tym, zrobiłeś przerwę, miałeś grac z głowa i zarządzać ryzykiem. Co teraz robisz? Znów ładujesz się w S bo coś dużo urosło, lub w long bo coś dużo spadło… serio nie miałeś takich przebłysków, żeby się sporobowac pod taki trend wzrostowy podłączyć?
@Uncontrollable24 i żeby nie było, ja tez czasem pozwalam sobie na takie trejdy, ale tylko jak mam dobry tydzień/miesiąc i traktuje je jako czysty hazard/zabawę, ale jak miałem okres, ze mnie na czymś przewieźli, to dawałem sobie kompletnego bana na takie zagrania, a ty dalej ciagle tak lecisz