Wpis z mikrobloga

#dekucing - popieram całym serduszkiem. nie ma niczego gorszego* niż facet w długich włosach. ŻADEN NIE WYGLĄDA DOBRZE.

tnijcie kuce!

  • 52
  • Odpowiedz
@biuna: Jeszcze całkiem tak niedawno (w porównaniu do historii) ludzie się śmiali z szwedzkiej fryzury, że wygląda niemęsko.

Jesteś po prostu ograniczona, jakby długowłosi byli w większości, to byś mówiła całkowicie co innego.
  • Odpowiedz
@Adrian00: Niestety, ale po zdjęciach przed i po nie da się wysnuć innego wniosku jak to, że długie włosy faceta szpecą.

Tak samo jak kobietę krótkie.

  • Odpowiedz
@biuna: Nie mam kuca, tylko dłuższe niż się przyjęło włosy.

Ciekawostka krótka fryzura u mężczyzn zaczęła być modna dopiero po I Wojnie Światowej, stało się to tak przez powszechną mobilizację mężczyzn do wojska i zastosowane środki zapobiegawcze w wojsku przeciwko wszom.

Ja wszy nie mam i nie miałem bo się myję, to nie muszę włosów ścinać :D
  • Odpowiedz
@biuna: wypowiadaj własne opinie jako niepodważalne fakty #advicebiuna xDD

Ja widzę problem w tym, że wśród facetów z długimi włosami niewiele z nich ma te włosy naprawdę dobrze ogarnięte i zadbane. Dlatego często wygląda to źle. Ja kuca nie mam, ale jestem zdania, że chłop z zadbanymi i dobrze zrobionymi długimi włosami wygląda naprawdę dobrze - z resztą, zwróć uwagę, że np. na wielu filmach taki prawdziwy, męski
  • Odpowiedz
@biuna: gdyby się dało, to dałbym Ci tu minusa :)

a swoją drogą:

facet w długich > długo nic > muzułmanka oblana kwasem > kobieta w krótkich

tak to widzę :)
  • Odpowiedz