Wpis z mikrobloga

Tym razem screen od konkurencji. Laska ma rację. Przecież szczęśliwa i spełniona w życiu osoba reaguje taką agresją na jakieś shit-posty pisane z anonima przez życiowych frustratów i od razu usuwa konto. A może po prostu sama jest sfrustrowana podobnie jak incele, ma problemy z psychiką jak oni i nienawidzi innych tak samo jak oni, tyle że stoi po drugiej strony barykady? Jak dla mnie niezła beka, że ktoś nienawidzący nienawiści sam tak mocno nienawidzi. Żeby nie było też często mam bekę z niektórych frustratów chociażby tutaj, ale taka reakcja na jakiś komentarz od randoma, przy jednoczesnej narracji o byciu szczęśliwym w życiu to już spore XD



#bekazlewactwa #julka #hejto #wyzwolonekobiety #incele
Lambo994 - Tym razem screen od konkurencji. Laska ma rację. Przecież szczęśliwa i spe...

źródło: XD

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Lambo994: obecnie słowo incel nic już nie znaczy. Jest tak często nadużywane, by obrażać dowolnego mężczyznę, z którym dana Julka się nie zgadza, że tak jak na słowo faszysta można na bycie nazywanym incelem co najwyżej pokiwać z politowaniem głową. ¯\(ツ)/¯

A tu fakt, mamy na screenie kolejną sfrustrowaną swoim życiem osobę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Hambercios: Problemem hejto jest to, że tam siedzi regularnie może z 50 osób i poza polityką nie ma o czym podyskutować. Wykop jaki jest taki jest, ale przynajmniej coś się dzieje, są dyskusje sportowe, o meczach, geopolityce, militariach i różnej tematyce. A tam jak nie zdjęcia sałatki to screen ile ktoś przebiegł KM i w sumie tyle. Nic się nie dzieje. Jedynie polityka rzeczywiście jako tako żyje. Reszta to tematyka dla
  • Odpowiedz
@Lambo994: Dokładnie, można do tego naszego wypoku, a szczególnie do administacji mieć wiele zarzutów. Ale tutejsza społeczność jest przynajmniej zróżnicowana. Nawet jak napiszesz o czymś niszowym, to masz prawdopodobieństwo, że ktoś wyskoczy. Akurat ja dołączałem w 2019, więc nie wiem jak tu było wcześniej, pewnie pięknie []
  • Odpowiedz