Wpis z mikrobloga

  • 60
@cansio: To Ty hamuj, milosniku koncerniakow. Fortuna jest piwem ciemnym dosladzanym, ale nadal tradycyjnym piwem. Tyskie to slaby, jasny sikacz, wiec jezeli ktos nie powinien wypowiadać na temat piwa to Ty :-)
  • Odpowiedz
  • 6
@cansio: "Ta laska" napisała, ze Tyskie jest niesmaczne. Jezeli odbierasz to osobiście cóż, gorzej niz niejedna baba. Rozowepaski mają wiele do powiedzenia, bo rozowepaski tez pija piwo. I to dobre piwo.
  • Odpowiedz
@cansio: No to jak już się chcesz odgryźć, to w jakiś normalny sposób, a nie "hurr durr różowe paski, co wy wiecie o piwie, ją pije prawdziwe piwo Tyskie, a nie jakieś smakowe gunwo" :D
  • Odpowiedz
@gaska: Dobra ale już skończ, nie napisałem, że akurat to piwo jest do dupy, tylko z reguły pijecie z jakimiś sokami... jakieś inne piwa o smaku toffi i podobne szajsy. Nie wiesz nic co ja lubie, więc nie wciskaj mi, że jestem miłośnikiem koncerniaków.

@raban321: Nie pouczaj mnie.
  • Odpowiedz
  • 10
@cansio: Zarzuty z dupy akurat w tym wypadku, bo watek zaczyna sie od czarnej Fortuny, która nie jest piwem z sokiem ani smakowym.

Lubisz Tyskie. Tyskie = piwo koncernowe. Lubiac to piwo jestes miłośnikiem koncerniakow. Prosty wniosek.

Lepiej Ty skończ, bo sie pogrążasz xD
  • Odpowiedz
@cansio: No ale co mają do tego inne różowe paski (oprócz tego, że można o to zahaczyc, żeby komuś odpyszczyć)? Swoją drogą, taki jesteś dumny i poważny, że aż groteskowy :D
  • Odpowiedz
@endostyl: masz rację, ale tylko blisko Miłosławia. Fortuna z np. Poznania to nie to samo, co Fortuna z Warszawy :< (tam dokładnie czuć cole, a z wawki to jakaś taka cierpka, gorzka, nieprzyjemna taka).
  • Odpowiedz