Wpis z mikrobloga

Facebook usunął reklamę wraz z komentarzami protestów Polaków przeciwko wciskaniu nam wszędzie w reklamach czarnoskórych facetów.

Wszystko dzięki walecznym, oburzonym fajnopolakom, którzy zgłaszali komentarze i którzy są zawsze pierwsi do walki w obronie uciemiężonych murzynów, ale swoich rodaków by zdeptali i opluli.

#mokebe #rasizm #fajnopolactwo #bekazlewactwa #lewackalogika #cenzura
WielkiNos - Facebook usunął reklamę wraz z komentarzami protestów Polaków przeciwko w...

źródło: temp_file1006268971775657197

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@paczelok: ja #!$%@?, właśnie to sobie wyobraziłem xD
Siedzi taki Paczelok w pokoju przesłuchań, po drugiej stronie murzyn i Paczelok napieprza tego murzyna taką urwaną rączką afrykańskiego dziecka. W rogu pokoju stoi Elon musk I mówi "sprzedane".
  • Odpowiedz
W rogu pokoju stoi Elon musk I mówi "sprzedane".


@Kotouak: elon by jeszcze dodał że dzięki hodowanym naturalnie biologicznymi częściami dało się zmniejszyć koszta i zwiększyc zasięg
  • Odpowiedz
@paczelok: zrobić taką walkę bokserska - Elon kontra Palikot. Gala "centuś". Wygrywa ten, który zasadzi drugiemu najbardziej wydajną i niskokosztową lepe.

  • Odpowiedz
@WielkiNos: to jest właśnie ta legendarna Polska siła i jedność xD
Spamowanie memami na fejsbuku
A tak poważnie to żenada, jeśli ktoś ma czas i chęci na takie krucjaty to w pewien sposób podziwiam ludzi którzy tak bezsensownie marnują swój czas wolny
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Polacy piszą, że przez murzyna woda brudna, że to zoo, że małpa w kąpieli, ale nie no, wszystko spoko, totalnie BEKA Z LEWACTWA xD

Czy jako konserwatywna kobieta umiesz określić granicę między konserwatyzmem a rasizmem, czy jest to wpisane w twoje wartości?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: no dla mnie to działa jak antyreklama. W weekend chciałem sobie zamówić koszulki jakieś z medicine, fajne wzory mają, przeglądam od nowych a tam co chwila murzyn jako model. Nie chce koszulki reklamowanej przez mudżyna.
  • Odpowiedz
  • 2
Ja nie czuję się konwerwą ale rasizm mam wpojony za dzieciaka.
Boję się murzynów, gdziekolwiek się pojawia to zaraz są problemy. Niech siedzą w Afryce albo w Berlinie. Jako Polacy przecież możemy się sprzeciwić #!$%@? murzynów do kultury. U nas przecież prawie sami biali i niech tak zostanie.
  • Odpowiedz