Wpis z mikrobloga

spośród tylu gier z ładną grafiką żadna nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak demo pesa 2014. Autentycznie tylko przy tej grze miałem efekt wow i poczucie fotorealizmu jak widziałem gameplaye demonstracyjne. Po tej odsłonie mam wrażenie że wyglądało to już tylko gorzej, aczkolwiek oceniam typowo po casualowym pierwszym wrażeniu nie przyglądając się konkretniej na źdźbła trawy czy twarze zawodników, a po prostu jak to wygląda z perspektywy transmisji telewizyjnej. Idąc tym tropem bardziej mi się podobała fifa 19 niż aktualna, dlatego moze jestem lekko spaczony bo w sumie nie widzę już od lat jakiegoś narzekania na grafikę w fifie. #pes #fifa #gry #proevolutionsoccer
TadzioNorek - spośród tylu gier z ładną grafiką żadna nie zrobiła na mnie takiego wra...
  • 3
@johnblaze12345 pes 2016 też świetnie wyglądał, nie grałem za wiele ale to generalnie przez pauzę gamingowa w tamtym czasie. Nie zwróciłem aż takiej uwagi na pesa ze względu na to ze fifa była już na nowym silniku i wyglądała też dobrze, cholera mam wrażenie wciąż ze lepiej niż dzisiaj. Szkoda ze nie ma już wojenki bo jakos tak fajnie było przeskakiwać między tymi produkcjami a przede wszystkim zauważać zmiany ( ͡°
@TadzioNorek: ja w swoim życiu miałem kilka podejść do Fify, ale za każdym razem ta gra mnie odrzucała. Zbyt arcadowa, bardziej dla niedzielnych graczy. Jednak PES to PES. Nawet nagorsza jego część jest lepsza niż najlepsza FIFA. A ponoć właśnie grałem w jakieś jej lepsze części. Brałem udział w turnieju PESa kiedyś i było widać różnice w podejściu do gry, nieszablonowość graczy. Świetnie się grało, ale też oglądało grę innych. Widziałem