Wpis z mikrobloga

też tak macie w HOMM3, że jak jest mapa i macie 3 takie same zamki na starcie to Wam się nie chce grać? Bo lipnie się rozwija 3 zamki jednocześnie, a najwięcej satysfakcji i najlepiej się gra, jak jest tylko 1 konkretny, ewentualnie drugi taki do złota i jakiegoś surowca, podobnie jak jest bohater to 1 robimy super mocnego, a drugi czy trzeci to jakaś szmata do zbierania rzeczy i odkrywania mapy
#homm3 #heroes3 #gownowpis
  • 8
  • Odpowiedz
@charlie1919: Też tak mam. Czasami to nawet z dwoma miastami na starcie mi się nie chce grać. XD A co do bohaterów to też zwykle mam jednego koksiarza, a reszta to popierdółki do zwiedzania mapy i siedzenia w zamku w razie ataku i ewentualnie do trzymania artefaktów od zasobów i zwiększonej rekrutacji jakichś jednostek jeśli takie zdobędę. Ale zdarza się, że wyrośnie drugi mocny bohater, który kisił się w zamku, zebrał
  • Odpowiedz
  • 0
@BulgarskiTaboret: to mam identycznie, robie wszędzie gdzie się da glidie magów na maksa, żeby mieć miejski portal + ewentualnie ten teleport po mapie zaklęciem z magią powietrza i wszystko załatwiam jednym koksem :d
  • Odpowiedz