Wpis z mikrobloga

#technologia #laptopy #roblox #kiciochpyta Mirki potrzebuję porady. Udało mi się odzyskać dzieci (po długiej batalii sądowej i przygodami z policją) i się okazało, że w niektórych kwestiach jestem boomerem ()
Muszę kupić laptopa, na którym będzie hulał roblox, a mam budżet obcięty do 2000-2100zł. Warunek - muszę mieć możliwość odbioru sprzętu w media expert / rtv euro agd / komputronik. Nie mam zielonego pojęcia, czy na zintegrowanej grafice i ryzenie 5/core i3 będzie normalnie roblox chodził.
Pomocy
  • 11
  • 0
@gomjeden Dzieciaki będą potrzebowały i tak laptopa do nauki, więc już teraz biorę jednego, a w wakacje drugiego. Tablety mają trochę za mało funkcjonalności. Znów przemawia przeze mnie boomer ()
@cichyluki88 proponuje jednak pc jeśli jest taka możliwość
Z używek byśmy dali radę coś bardziej sensownego złożyć
Myszkę klawiaturę i monitor za grosze dostaniesz

Twój budżet ma potężną wadę jeśli chodzi o laptopy - są z gównilitu i niestety ale moze nie przeżyć przy dzieciach
Twój budżet ma potężną wadę jeśli chodzi o laptopy - są z gównilitu i niestety ale moze nie przeżyć przy dzieciach


@Norskee: Pod tym kątem dzieci są ogarnięte, bo korzystają z mojego pc i starszego laptopa, który też do najtrwalszych nie należy ;) O trwałość zniszczeniową się nie martwię.
@Norskee: Problem polega na tym, że nie mam z czego dołożyć. Budżet jest napięty jak baranie jaja, bo dzieci odzyskałem w opłakanym stanie i kompletnie do niczego nieprzygotowane... Wszystkie zakupy, lekarze itp kosztowały mnie już prawie 2000zł. Gdybym był w bardziej komfortowej sytuacji finansowej, to nie zastanawiałbym się, ale niestety nie mam wyboru (i więcej hajsu) więc zostaje budżet 2000zł. I nie będę się ładował w żadne raty i kredyty.