Wpis z mikrobloga

@beer_man: (#) Dokładnie, w tej cenie Xiamoi Piston są najlepszym wyborem. Jednak Ty wziąłeś podróbki ;)

This is high quality earphone, if you want original please do not place the order. Such good quality at such a low price that is very rare, the supply is very scarce.


Tutaj jakby ktoś chciał ma całkowicie
  • Odpowiedz
@beer_man: (#) 85zł, całkowicie oryginalne, ale jakość (jak dla mnie) lepsza niż w BrainWavz alpha/ delta na przykład. Mało ludzi je kupuje, bo w pl są niedostępne, a o chińskich stronach jeszcze nie wszyscy słyszeli ;)
  • Odpowiedz
@Czipsu: Nie jestem audiofilem, więc do słuchania muzyki z telefonu w czasie podróży do/z pracy w zupełności mi wystarczą. Te podróbki co kupiłem na naszym allegro stoją po 70zł wzwyż więc, bardzo się opłaca w porównaniu do oryginałów...
  • Odpowiedz
@beer_man: (#) Wiadomo, jak Ciebie zadowalają to życzę tylko, aby się trzymały jak najdłużej :)

Aa, kupiłeś wersję brązową? W niej jest najmocniejszy kabel z tego co pamiętam. Chociaż biała imo ładniejsza ;)
  • Odpowiedz
@Czipsu: Hmm jeśli pytasz o kolor "sznurka" na kablu to tak, coś jakby brązowe, tzn. i tak jestem pozytywnie zaskoczony, że nie jest to zwykły cieniutki kabelek który przy mocniejszym pociągnięciu się urwie. Może biała Ci bardziej do iPhona pasuje :p
  • Odpowiedz
@beer_man: (#) Nie mam iPhone'a, #tylkowindowsphone xD Po prostu białe jakoś najbardziej mi się podobają. W tych brązowych fajne jest to, że od "pilota" do słuchawek idą kable powleczone jeszcze dodatkową izolacją. Ale nawet bez tego kabel jest po prostu mocny, nie żadna tania tandeta. Wytrzymałe powinny być ;)
  • Odpowiedz
@Czipsu: Mam nadzieję, z resztą wiesz, nie oczekuje wiele od tych słuchawek. Wyglądają fajnie, i przede wszystkim dźwięk jest ładny, więcej mi nie potrzeba. Aha i windowsphone to shit :) Mam co prawda androida i to też shit tylko windows mobile :D
  • Odpowiedz
@beer_man: (#) Dla Ciebie shit, dla mnie nie, zależy kto czego potrzebuje ;)

Sam ciekaw jestem jak te podróbki brzmią. Miałem okazję słuchać kanałowych Beatsów z ali za 10ojro i szczerze mówiąc to grały bardzo podobnie (jak nie lepiej) od jakichś kanałówek z Tesco za 25zł. A do tego wyglądają lepiej, jeśli komuś na tym zależy. No i wiadomo, na mieście jest fejm xD
  • Odpowiedz
@Czipsu: Jak jesteś z Wawy to można się na piwo spotkać to sam sprawdzisz :) Tak szczerze mówiąc to z windowsphone jeszcze nie miałem do czynienia, tak się tylko śmieję:)
  • Odpowiedz