Wpis z mikrobloga

Najbardziej bawi mnie to, że wykopki łykają, że Adam Tomaszek ma w #!$%@? pieniędzy, nie musi pracować do końca życia i #!$%@? te chałturę z nudów.

Po pierwsze, gdyby miał te furę pieniedzy i nie musiałby nic robić to na pewno nie biłby się w ringu czy tam oktagonie. Oglądałem z nim kiedyś wywiad, w którym rozmawiano, o tym jak zawodnicy lubią trenować. Że niektórzy lubią tarczowac i robić worek, ograniczając liczbę sparingów do minimum, a niektórzy uwielbiają się bić i robią wyłącznie sparingi (Adamek się im dziwił, bo jak sam przyznał on się bić nie lubi).

Więc powiedzcie mi logicznie jak gość który ma pieniędzy o tyle, a raczej nie z jego opowiadań to bardziej wychodzi, że ma tej kasy o tyle, z własnej nieprzymuszonej woli wychodzi do ringu, czy klatki bić się, skoro tego nie lubi? Co ten Adamek masochista jest?


#ksw
niezdiagnozowany - Najbardziej bawi mnie to, że wykopki łykają, że Adam Tomaszek ma w...

źródło: 1000002891

Pobierz
  • 7
@SokalskiWilczek @niezdiagnozowany myślisz że ile KSW mu zapłaci? Max 500 k tam nie było chyba większych wypłat, a Kawul nie jest głupi, wie że chłop odcina kupony nie miał kontraktu wcześniej, dla tego czeczenca jest inna opcja, ale też mu już pewnie nie płacą więcej.
KSW to nie jakieś szemrane organizacje z mafijnym hajsem do wyprania, jak Polsat nie dołoży to średnio tak bym powiedział średnio