Wpis z mikrobloga

Koledzy mam pytanko, czy koljedzy Levander i Durisil nadal są na tagu? Nie było mnie z pół roku chyba od ostatniej wizyty tutaj, a na bieżąco tag śledziłem ostatni raz chyba 2 lata temu

#przegryw
  • 9
@Runaway28: ehh ciekawe co napisał na pożegnanie, nie ma mu co sie dziwić bo poki jeszcze ma sie zapał żeby ruszyc w jakąś strone do przodu to nie ma co tu sie dołowac i jeszcze czytac wpierdowpisy jakis trolli
  • 1
@Runaway28: ja usunąłem konto około 2 lata temu, i nie było mnie przez ten czas na wykopie. Wszedłem tutaj z pół roku temu dać znać, że przerwa od wykopu znacząco poprawiła moje życie.

Wróciłem wczoraj, bo jednak złapałem mocnego doła. I tak nie ma się do kogo odezwać.

Pewnie od jutra znowu mnie nie będzie... Ale na wykopie jest ciężko, aby ogarnąć swoje życie. Ja rozumiem, że mamy ciężko (ja mam
@Chmurka17: no ogólnie dobrze że są osoby które wychodzą z przegrywu. Nie twierdzę że się nie da jednak są opłakane przypadki z którymi nic nie da się zrobić. To są tzw. truecele
  • 1
@Runaway28: niektórzy z nas na pewno mają skrajnie #!$%@?, ale pytanie - czy mimo wszystko cokolwiek robią, aby poprawić swoje życie, chociaż w jednym aspekcie? Chodzi mi o kwestie niepowiązane z przegrywem. Już nie mówię o operacji plastycznej, ale czy taka osoba chociaż wybierze wodę z cytryną zamiast szklanki coca-coli?
Nie.
To są te detale. Taka osoba nie zrobi nawet głupich 10 pompek przed snem. A ja odkąd usunąłem tu konto,
  • 1
@Runaway28: Wróciłem tu do Durisila, zapytać jak u niego życie i czy w końcu kupił ten komputer, do którego tak długo się przymierzał. Zachęcałem go wiele razy do usunięcia konta, mam nadzieję, że chłopak poprawi/naprawi swoje życie. Nie jest ignorantem i nie pisał "hej oski". Takie osoby mają bardzo dużą szansę.