Wpis z mikrobloga

  • 0
@pawelswd: Najpierw rzecznik FAME powiedzial ze przy ogloszeniu rywala o ktorym i tak kazdy sie domysla bedzie niespodzianka, a teraz bandura w wywiadzie powiedzial ze walke bedzie w malych.
  • Odpowiedz
  • 0
@pawelswd: Nie widzę powodu dlaczego rzecznik i Bandura miałby kłamać. Ale skoro że twierdzisz inaczej "bo tak" to poczekajmy jeszcze trochę.
  • Odpowiedz
@RafDan: Rzecznik powiedział, że będzie niespodzianka. Nic na oficjalnych socialach nie było na temat tej walki. Jestem na 99% pewien, że Adamek zawalczy tylko w balonach. Borek by mu wypersfadował takie pomysły jak małe rękawice bo nie jest taki głupi.
  • Odpowiedz
  • 0
@pawelswd: Bo tak miało być. Tylko że jak ogłosili na KSW Mamed v Adamek w duzych, to zamiast jarania sie, ludzie ich zmieszali z błotem i hejtowali że to bez sensu. Sam Boxdel o tym mówił że odbiór jest bardzo zły, więc zapewne działali żeby tak nie było na FAME.

Więc nie dziwię się że przycisnęli Adamka żeby się zgodził na małe z freakiem.
  • Odpowiedz
@RafDan: Był wywiad z Najmanem na Kanale Sportowym . Borek powiedział, że Adamek bije sie tylko na zasadach boksu jak Najman powiedział, że z Adamkiem może tylko w MMA.
pawelswd - @RafDan: Był wywiad z Najmanem na Kanale Sportowym . Borek powiedział, że ...
  • Odpowiedz
@RafDan: Z Najmanem? Przecież to wszystko jedno bo walczy zawsze po maks 40 sekund hahaha Mogą nawet dać tam o. Rydzyka do sędziowania. Mam do teraz beke z Clout, że ogłosili gościa co walczy po 30 sekund w formule NO LIMIT hahahaha
  • Odpowiedz
  • 0
@pawelswd: Nie, napisałeś że Borek powiedział, że Adamek bije się tylko na zasadach boksu. Czyli w ten sposób tłumaczysz brak zgody na małe rękawice.

Więc pytam Cię, czy w zasdach boksu jest walka w oktagonie, bez sędziów bokserskich? No wiemy że nie. Więc on to używa tylko potocznie.

Nie wiem po co te dalsze dyskusje. Spoko, Ty wyśmiewasz słowa Bandury i Rzecznika, a twierdzisz że Borek który powiedział jedynie jakiś ogólnik
  • Odpowiedz