Wpis z mikrobloga

załatwił tusk ojro, 137 mld. I


@dozerman230: widzę, że wielka radość że spłacania kredytu, którego na oczy nie zobaczysz, a jeszcze wieksza bo wiesz, że Tusk będzie musiał wypełniać kamienie milowe - podnieść wiek emerytalny, czy wprowadzić opłatę dodatkowa za auta spalinowe - to przydupas Tuska zamieścił w kpo - morawiecki znaczy ten przydupas Tuska.
  • Odpowiedz
@Gozd no i #!$%@? trudno społeczeństwo się starzeje i jednocześnie wzrasta długość życia nie ma innego rozwiązania, chyba że jesteś taki zajebisty że masz lepszy pomysł
  • Odpowiedz
i #!$%@? trudno społeczeństwo się starzeje i jednocześnie wzrasta długość życia nie ma innego rozwiązania, chyba że jesteś taki zajebisty że masz lepszy pomysł


@Norskee: "Wszystko zmieniła pandemia. W Polsce przeciętna oczekiwana długość życia skróciła się w 2021 r. o ponad 2 lata (do 75,9 lat), a w Europie Zachodniej średnio o pół roku (do 81,5 lat). W efekcie różnica w tym zakresie znowu zwiększyła się do tego samego poziomu,
  • Odpowiedz
#!$%@? chłopie ty w ogóle rozumiesz co wkleiles?


@Norskee: jak byk masz napisane czego tam nie rozumiesz, że jest inaczej niż ro co próbujesz forsować za jakimiś politykami co sami się nie znają.
  • Odpowiedz
ewidentnie nie rozumiesz co wkleiles


@Norskee: chyba sam nie wiesz bo piszesz jak politycy mamy swoich ekspertów, którzy mają wiedzę co należy zrobić i to zrobimy.
  • Odpowiedz
@Gozd: nie wiem jak młodzi ludzie mogą być przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego XD to jest już taki poziom działania wbrew swojemu interesowi że może podchodzić pod upośledzenie umysłowe
  • Odpowiedz
nie wiem jak młodzi ludzie mogą być przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego XD


@CamusVevo: uposledzwni to są ci co chcą podnosić reszcie wiek emerytalny wcześniej nie zrównując kobiecego do męskiego. A jeszcze bardziej uposledzeni są ci co chcą podniesienia a wszystkim oprócz służb mu durowych, górników itd.
  • Odpowiedz
no tak, zarówno ty jak i ludzie z postulatami które wymieniłeś są upośledzeni, zgoda


@CamusVevo: co jest uposledzone? Odpowiadasz jak każdy debilny polityk. Co jest uposledzonego w postulatach jakie napisałem w przeciwnienstwoe do podniesienia wieku emerytalnego jaki proponują?
  • Odpowiedz
@Gozd: przecież ja się z tobą zgadzam że postulaty typu podnosimy wiek emerytalny wszystkim ale nie górnikom są idiotyczne, podobnie jak idiotyczne jest bycie przeciwko ogólnemu podniesieniu wieku emerytalnego
  • Odpowiedz