Wpis z mikrobloga

@Queebo dokładnie w internecie temat szybko ucicha
Szybko mam na myśli mniej więcej rok czasu
Niektóre tematy jednak zawsze się ciągną latami np:
-Gimper z atorem
-dis i jego wyzywanie matek za JD
-czy obecnie co biseks zrobił z wariografem to będzie za nim się ciągnęło przez najbliższych kilka gal
@kopalnia554: miałam na myśli jego zachowanie ogólnie, szczególnie sprzed pandory. Okrutnie irytowało mnie jego rżenie, kretyn śmiał się bardzo głośno bez żadnego powodu, w momentach gdy nic nie było zabawnego. To jakiś #!$%@? typ, psychopata i niech #!$%@?
@borix a co zrobił? Nagłośnił zbiórkę na leczenie i rehabilitację koloryzując ich relację. Podczas tej pomocy poznał kobietę, zauroczyli się i są razem. Lekki zgrzyt niemoralny, ale w porównaniu do reszty patoli z fejm - nic takiego
@Abismo uciekło Ci kilka informacji, więc uzupełnię Twoją wypowiedź:

Nagłośnił zbiórkę na leczenie i rehabilitację swojego byłego trenera mówiąc, że jest dla niego jak ojciec, lub brat (nie pamiętam dokładnie). Podczas tej pomocy poznał bliżej (bardzo blisko) jego żonę i zaczęli ze sobą kręcić do tego stopnia, że zamieszkał w jego domu i uznał się głową rodziny. Terenem opiekują się jego rodzice i jeśli dobrze pamiętam siostra, a żona go olała. Jest
@gucias ale wiesz, że na początku ukrywali związek, nie afiszowali się, a dopiero jak internauci zaczęli go hejtować i stało się o tym głośno to przestał ukrywać? Potem spłynęła na nich fala hejtu, z którą ewidentnie sobie nie radzili. Irytowało ich to. Widać było po ich zachowaniu, odpowiedziach jak ktoś poruszył temat.