Wpis z mikrobloga

@lament890: odemnie sie odje.... Leszczu to, że nie wyzywam i nie obrażam Bystrzaka nie znaczy, ze nim jestem paranoiku wszędzie go widzisz zluzuj gacie. Poprostu do twojej główki nie dociera, że ma ludzi którzy za nim są i nie są takimi odpadami jak ty
  • Odpowiedz
@Iwona125: Ja też nie wyzywam ani nie obrażam bystrzaka, raz na ruski rok zaśmieję się z jego absurdalnych poczynań, ale w dużej mierze mam go w dupie. Posiadanie neutralnego nastawienia jeszcze zrozumiem, ale żeby za nim stać i go popierać niezależnie od tego co zrobi? Polecam udać się na RTG mózgu by sprawdzić czy coś tam jeszcze zostało.
  • Odpowiedz
Ale ty się żalisz czy chwalisz?Jak byś miał go w dupie to byś pewnie szczęśliwy był 😂Wiesz, że mi to lata i powiewa co piszesz 😏nie wiem po co mi się tłumaczysz jak mnie to nie obchodzi 😂Aha czytanie ze zrozumieniem mile wskazane 🤭w sumie czego można się spodziewać po kimś kto uważa się, że jest nikim 😊. A o mój mózg się nie martw ma się dobrze w porównaniu do tw
  • Odpowiedz
@Iwona125: Prącia pogrążonego? Spam emoji w jednej odpowiedzi? Ja "uważam się", że jestem nikim? Wróć proszę do 5 klasy podstawówki i w końcu zacznij chodzić na zajęcia z języka polskiego. Jedyne z czego możesz być zadowolona to właśnie z tego, że zaoszczędziłaś pieniądze na RTG i już nie musisz nic sprawdzać, swoją głupotę traktuj sobie jak błogosławieństwo. Co do czytania ze zrozumieniem, to gdzie popełniłem błąd? Zrozumiałem twoją wypowiedź w
  • Odpowiedz
Lubię emotki w czym problem potrafię wyrażać więcej uczuć niż ty tylko frustrację i pretensje do osoby, której nie znasz, a chcesz oceniać 😁ale widzę, że chyba ci się spodobałam i potrzebujesz mojej uwagi . Zadajesz za dużo pytań skoro twierdzisz, że ja mam problem z myśleniem to po co zdajesz mi tyle pytań 😏. Przecież potrzebne mi rtg 😂. Co nie wiesz co to? Pan Google się kłania, a niby t
  • Odpowiedz
@Iwona125: Widzę, że nadal masz problemy z czytaniem i zapamiętywaniem słów, które przeczytałaś przed sekundą, więc wypiszę ci to w punktach i zrobię między nimi wiersz odstępu żeby ci się nie zlewały.

1. Tak, spodobałaś mi się, rzadko spotyka się kogoś takiego i gdyby nie internet, to trafienie na takiego rodzaju personę byłoby loterią.

2. Nawet skrajnie upośledzeni ludzie, których egzystencja nie różni się zbytnio od warzywa dają od czasu do czasu oznaki zdolności poznawczych więc tak, zadałem ci pytanie i liczyłem na odpowiedź, myślałem, że tym razem wespniesz się na swoje intelektualne wyżyny i mi jej udzielisz, ale jednak nawet na tym
  • Odpowiedz
Skoro tak twierdzisz to nie będę cię wyprowadzać z błędu 😁miło, że ci zależy na mojej odpowiedzi, ale raczej nie skorzystam niepotrzebnie traciłeś czas na te wypociny 😴. Jeżeli chciałeś mi zaimponować to ci się nie udało mogłeś lepiej wykorzystać tę chwilę 😏np. Iść do kina, poczytać książkę albo iść na spacer, no ale od ludzi takiego pokroju nie można spodziewać się zbyt wiele tym bardziej wymagać 😊Noi widzisz przeliczyłeś się 😊u
  • Odpowiedz
@Iwona125: Infantylne pytanie - wskaż gdzie popełniłem błąd
Wcale nie infantylna odzywka - twojego prącia pogrążonego

To i wiele innych czynników wskazuje, że masz naprawdę spore braki w edukacji i starasz się być elokwentna na siłę nawet nie rozumiejąc znaczenia swoich słów które piszesz. Żegnam i życzę miłego wieczoru.
  • Odpowiedz
@habanero333: nic nie będę wskazywać jesteś taki inteligentny, że powpie... Wszystkie rozumy to sobie sam odp na pytanie. Wogole odbij odemnie chcesz się wykazać swoimi mądrościami to może byś zaczął od tego, żeby wkońcu zerwać stulejke z kut....., a nie walić po kątach. Ty się o moje braki nie martw inaczej byś śpiewał w 4 oczy tutaj możesz sb odp. Po 40 min bo musisz dobrze zdania poskładać i pokazać
  • Odpowiedz
@Iwona125: O, ja się tak wczoraj ładnie pożegnałem, a Iwonka chce się dalej sprzeczać widzę.

"chcesz się wykazywać swoimi mądrościami to może byś zaczął od tego, żeby wkońcu zerwać stulejkę z kut....., a nie walić po kątach" - co ma wspólnego pisanie w sposób świadczący, że dana osoba w internecie nie jest tak pustym stworzeniem takim jak ty ze zrywaniem stulejki i waleniem po kątach?

"inaczej byś śpiewał w 4 oczy tutaj możesz sb odp." - oczywiście, że inaczej bym śpiewał, zadzwoniłbym na policję z obawy o swoje życie z powodu takiej ćpunki jak ty, brzydziłbym się ciebie
  • Odpowiedz
Szczerze nawet tego nie przeczytałam bo mi szkoda czasu 😂zbyt dużo analizujesz i rozmyślasz dlatego jesteś taki nudny 🤭jakbyś kija miał w du.. po co odp na każde moje zdanie? Nudzi ci się w życiu? nie jestem tutaj dla cb i nie będę czasu tracić, żeby Ci odp 😊mów co chcesz,ale wogole miło mi, że myślisz o mnie ale tak szczerze mam to gdzieś! I nie pisz już do mnie.
  • Odpowiedz
@Iwona125: Oczywiście, że nie doczytałaś do końca, nawet na to nie liczyłem bo czego się spodziewać po takim jednokomórkowcu jak ty. Napisałem szczegółowo i rozlegle bo nawykłem do rozmowy z ludźmi z ilorazem inteligencji nieco wyższym niż taki rynsztokowy śmietnik, który sobą reprezentujesz. Widzę z jaką olewką się spotykam, na każdą wiadomość mi odpisujesz, w tym wypadku nawet 2 razy xDD
  • Odpowiedz