Wpis z mikrobloga

Nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, proszę ekspertów o wyjaśnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sasin/Morawiecki/Soboń/Kaczyński/Ktokolwiek przeje*ał 70 milionów na wybory, które się nie odbyły. Owszem, karygodne, zasługuje w pełni na zbadanie, wyjaśnienie, osądzenie winnych. No ale do chvja Wacława xD 70 milionów to jest w skali państwa pierdnięcie. Dlaczego nie ma komisji śledczej ds elektrowni w Ostrołęce? Postawiono tam dwie wieże, które ostatecznie rozebrano - cytat: "Budowa została wstrzymana na początku 2020 r., a wzniesione budowle zburzone. Według ówczesnych szacunków decyzja o rezygnacji z inwestycji kosztowała inwestorów ponad 1 mld zł."
MILIARD złotych. Afera Sasina dotyczy 7% tej kwoty, a doczekała się komisji śledczej.
Już nie mówię o innych "inwestycjach".
Dlaczego nikt nie zajmuje się Ostrołęką?
#sejm
  • 13
  • Odpowiedz
@Horkheimer: bo tutaj nie jest największą aferą to, że #!$%@? zostało 70 milionów tylko to, że pis był gotów przeprowadzić wybory z pogwałceniem wszystkich zasad demokratycznego państwa
  • Odpowiedz
@PANCZLONEK:

ręka rękę myje, nikt nie zostanie skazany ( ͡º ͜ʖ͡º) a jak skażą to Duda ułaskawi więźniów politycznych

xdddddddddd jak można #!$%@?ć takie głupoty po tym gdy pisowcy już zostali skazani? to że duda ich ułaskawił nie oznacza że "ręka rękę myje" tylko że duda jest na smyczy pisu i jest gotowy zrobić z siebie pośmiewisko żeby uratować kolegów
naprawdę, nie rozumiem jak wy
  • Odpowiedz
@Horkheimer: bo tu nie chodzi o to ze przez decyzje politykow poszlo sie #!$%@? 70mln albo 1 mld zl. Tu chodzi o wydanie kasy bez podstawy prawnej. Nie wiem o co chodzi z Ostroleka ale jesli zgodnie z prawem ktos podjal decyzje o budowie, a ktos pozniej zgodnie z prawem ta decyzje zmienil, to mozna sie tylko czepiac o niegospodarnosc.
W przypadku wyborow to Poczta wydala kase bez podstawy prawnej,
  • Odpowiedz
@PANCZLONEK:

nie widzę ich w więzieniu ( ͡º ͜ʖ͡º)

nie dlatego że rączka rączkę myje, tylko dlatego ze pisowski prezydent ułaskawił kolegów XD nie mogę uwierzyć że możesz być aż tak głupi żeby to pisać
  • Odpowiedz