Wpis z mikrobloga

że najbardziej uprzywilejowana grupa w Polsce to są właśnie rolnicy, którzy dostają dopłaty, mogą korzystać z KRUSu i Bóg wie czego jeszcze czyni mnie "upaińcem"?


@Prezes: chcesz merytorycznie? proszę bardzo UPAińcu

Co dostają Ukraińcy?

- Pesel
- Ubezpieczenie zdrowotne (bez konieczności rejestracji w Urzędzie Pracy i stawiania się w urzędzie)
- Emerytura od pierwszego przepracowanego dnia w Polsce
- Żeby zostać "ukraińskim uchodźcą" wystarczyło po 24 lutego wrócić na ukrainę i
Co dostają Ukraińcy?


- Pesel


@Sprus: xD kto to pisał? To jest jakaś gotowa podkładka z trollowni na Kremlu? Na 100% musisz być jakimś ruskiem skoro uważasz, że to wartościowy argument... PESEL... wy tam w Rosji wiecie co to jest?

Nawet jak podsumujesz te wszystkie bonusy i tak wyjdzie mniejsza kwota niż to co dostają rolnicy, którzy w nagrodę blokują wszystkim drogi xD.
kto to pisał? To jest jakaś gotowa podkładka z trollowni na Kremlu? Na 100% musisz być jakimś ruskiem skoro uważasz, że to wartościowy argument... PESEL... wy tam w Rosji wiecie co to jest?


tylko to jedno ci nie pasuje?
typowy UPAiński troll jest typowy xD

W Polsce pesel otrzymuje się automatycznie po zameldowaniu na okres dłuższy niż 30 dni - nie dotyczy ukraińców
Po potwierdzeniu swojej tożsamości i złożeniu wniosku - nie
tylko to jedno ci nie pasuje?


@Sprus: walnąłeś takim argumentem na początek, że ze śmiechu reszty mi się nie chciało czytać xD. Musicie tą listę zaktualizować na przyszłość towarzyszu. A tak rolnicy dostają wiele dopłat za darmo np automatycznie niższe składki emerytalne, z jakiegoś powodu. Tych dopłat to są dziesiątki miliardów rocznie, od powstania III RP, policz sobie ile tego było w sumie ;).
ze śmiechu reszty mi się nie chciało czytać xD


@Prezes: to jak nie masz żadnych argumentów to po #!$%@? się odzywasz?

nie wiem choć się domyślam xD
@Sprus: no mój argument jest taki, że wszystkie te "benefity" i tak są mniej kosztowne, niż to, co dostają rolnicy. A nie chce mi się rozpisywać bo nie mam gotowca jak ty z centrali na Kremlu.
no mój argument jest taki, że wszystkie te "benefity" i tak są mniej kosztowne, niż to, co dostają rolnicy.


ale ja nie twierdzę, że są bardziej kosztowne... ja tylko wskazuję, że są wyższe niż uzyskuje obywatel Polski a to faworyzowanie Ukraińców w Polsce, aby mieli więcej praw niż obywatele Polski w Polsce

A nie chce mi się rozpisywać bo nie mam gotowca jak ty z centrali na Kremlu.


nie chce ci się
Kawalek niżej w goracych jest wpis że Himarsem zabito 65 ruskich żołnierzy.

Wyjaśnia to dlaczego jest tutaj ten obrazek - propaganda ruskich by odebrać Ukrainie Himarsy
@Prezes: tylko, że to mój post napisany przeze mnie wcześniej niż w styczniu ;)

widać argumenty słuszne, że trafiają szerzej
widać argumenty słuszne, że trafiają szerzej

@Sprus
Tak, tak, w szczególności ten z PESELem. Jak będziesz tą swoją listę wklejał gdzieś ponownie towarzyszu, to usuń go, słabo ten przywilej peselu wygląda na pierwszym miejscu ;). Btw, da się na tym zarobić?
słabo ten przywilej peselu wygląda na pierwszym miejscu ;).


słabo bo co? bo UPAińcowi się nie podoba? wyjaśniłem ci tępy chochole na czym polega uprzywilejowanie peselu dla was ukrów, ale widać, że prosty język do ciebie nie dociera... może niech ci to oficer prowadzący przetłumaczy?

Btw, da się na tym zarobić?


uświadamianie Polaków przed antypolskimi banderowcami takimi jak ty to obowiązek i przyjemność

@Prezes:
uprzywilejowanie peselu

@Sprus: ty zazdrościsz ukraińcom tego peselu czy co? Zaraz ma ich zabraknąć? Dla was ruskich trudniej jest go dostać?

ci tępy chochole ... dla was ukrów

Swoją drogą, dlaczego cały czas uważasz mnie za Ukraińca? Uważasz, że my Polacy nie możemy nienawidzić ruskich? Albo, że nie mogę gardzić rolnikami, bo płacą na KRUS 2400 zł rocznie, a ja muszę wybulić na ZUS 50000 zł, podczas gdy oni uważają się