Wpis z mikrobloga

  • 8
@rybeczka @zenon_z_chorzowa1

No tak się składa że umiem lutować i bez problemu bym to zrobiła sama ale zepsuła mi się... Stacja Lutownicza. Więc szukam kogoś kto na szybko mi przylutuje jedna rzecz bo nie ma sensu kupować drugiej lutownicy żeby naprawić pierwszą. A ty jak zwykle musiałeś przyjść i się zesrać. W poprzednim mieście znałam co najmniej 3 elektronikow w zasięgu kilometra którzy by to zrobili za "piwo" czy 10 zł.

Ale
  • Odpowiedz
@Zozo_lek: jak bedziesz tak kasowac wpisy to na pewno znajdziesz pomoc.. placisz za czyjs czas na dojazd i za to ze posiada odpowiedni sprzet a nie za sama czynnosc ktora trwa kilkanascie sekund.

W ten sposob powinienem oczekiwac, ze w warsztacie samochodowym za skasowanie bledu powinni zadowolic się zaplata w piwie (tylko podpieli komputer z programem i klikneli w ikonke programu, nawet nie musieli dojechac do mnie bo to ja do
  • Odpowiedz
  • 7
@hu-nows: O czym ty w ogólesz piszesz, jaki dojazd xD
Porównywanie warsztatu samochodowego do zlutowania dwóch przewodów tez jest dobre.

nie ma czegoś takiego jak ludzka życzliwość i po prostu pomoc? Ile razy na grupkach osiedlowych komuś pomagałam przy aucie czy z jakimś sprzetem ZA NIC. Ale według wykopka to jestem stratna pewnie już z 3000 zł brutto za to, że sobie nie policzyłam jak za zboże bo uwaga zainwestowałam np.
  • Odpowiedz