Wpis z mikrobloga

@Grooveer: były już cuda typu samochody przewożone jako humanitarka przez zakonnice więc niech teraz nie płaczą że wszystko jest jest trzepane
  • Odpowiedz
@Grooveer: No to prywatnie mógł to ogarnąć sobie wcześniej glejcik od Policji i by przejechał bez problemu. Wszystko co wojskowe z zachodu jest dostarczane nawet gdy blokują drogi więc Ukr strona jedyne co robi z swoim MSZ to grzeją temat by szukać winnego w swoim burdelu
  • Odpowiedz
@Grooveer: Policja robi to na co mają rozkazy i tyle tutaj wina jest po stronie Ukrainskiego MSZ i naszych polityków którzy nic nie robią. Ja tam radze poczytać co ukraince o nas ładnego piszą i już Polakami nie jesteśmy tylko Lachami :)
  • Odpowiedz
@Grooveer: Kolego nie tyko w Polsce rolnicy mają dosyć tylko wieksze kraje UE strakują bo rynek jest zalewany więc czego sie dziwisz? A to że tam Panasiuk lata to już nie do rolników tylko do służb czemu on nie siedzi
  • Odpowiedz
  • 0
@BezczelnyHusarz no ale ktoś tam jeszcze bardziej podgrzewa emocje i bardziej zachęca do aktywnego działania. Ostatnio prezydent Czech o tym się wypowiedział. A on coś może wiedzieć w tym temacie.
  • Odpowiedz
@Grooveer: Chłopie gdyby UE po DWÓCH LATACH wojny uruchomiła zbrojeniówkę to już by nie było żadnej wojny. Żaden kraj UE nie dostarczył Ukrainie nawet 50% obiecanych pocisków . Sam Zełeński dziś wspomniał że przez naszą granice przechodzi tylko 5% Agroeksportu więc gdzie jest nasz rząd ? Tutaj przykład minister rolnictwa
  • Odpowiedz
@Grooveer: podaj mi przykład gdzie te protesty mają spowodować upadek kraju ? Sprzęt NATO jaki jest wysyłany normalnie na czas jest dostarczany i skoro Zełeński twierdzi ze to nic takiego tylko polityczny problem to gdzie ich MSZ i nasze ? i UE nie przespało tylko śpi dalej a my jesteśmy na 1wszym froncie bez pomocy bo Niemcy nie mają ani personelu ani sprzętu (ich magazyny starczą na dwa dni wojny)
  • Odpowiedz
@Grooveer Sam zełeński wspomniał że to tylko 5% i to bardziej sprawa polityczna niż gospodarcza więc zapytam znowu gdzie ich i nasze MSZ ? gdyby faktycznie to byłaby ich sprawa być albo nie być to już by nie było problemu czy się mylę ?
  • Odpowiedz
  • 0
@BezczelnyHusarz nie jestem w stanie odpowiedzieć ci na wszystkie pytania. Ale nawet 1% robi różnicę dla państwa, które walczy o przetrwanie w wojnie ze znacznie silniejszym przeciwnikiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@BezczelnyHusarz wpisałem w Google Tusk i pokazało mi artykuły z ostatnich godzin, że mówi o Pegasusie. Czyli dla niego ważniejsze jest rozliczenie politycznych poprzedników niż odblokowanie ukraińskiej granicy.
  • Odpowiedz