Wpis z mikrobloga

Obiektywnie.
Wszyscy tak szczekają, a w starciu z takim Czarnkiem to jesteście nikim.
Przecież on po tym programie, to ma ego top. Pewnie po pierwszym telefonie poczuł się jak w domu.

To widać po tych ludziach co dzwonią, że właściwie to oni mają jakieś poglądy, ale sami nie wiedzą z czego wynikają.
Łatwo jest nawyzywać takiego pisowca na czacie, pogadać sobie na kogoś w towarzystwie klakierów co przyklasną i później taki telefon weryfikuje tych ludzików, że są na żadnym poziomie.

Ja nie mam zbieżnego światopoglądu z Czarnkiem, ale rozumiem to, że ludzie mogą mieć różne racje i poglądy. No tak jest.
Ale ci ludzie co dzwonią, to są w pełni przekonani i w pełni wierzą w swoje poglądy, a ten grubasek ich tylko weryfikuje. Jeszcze widać jak ma bekę. Wspaniałe.

#kanalzero
  • 6
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: nie wiem co jest wybitnego w kłamstwach i zmienianiu tematu, ale ok. Wystarczyło zapytać dlaczego uważa, że przekop mierzei jedy gigantycznym sukcesem, niech poda liczby ile dziennie jednostek tam przeplywa, jakie są zyski z tego kiedy się inwestycja zwróci itd, ale nie o to w tym programie chodzi, prawda?
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: mimo wszystko najzabawniejsza IMO była ta dziewczyna z rotacyzmem, która dzwoniła na samym końcu. Nie umiała podeprzeć swojej opinii żadnym konkretnym przykładem i strzeliła jeszcze coś w stylu, że ma się za osobę o nieprzeciętnym potencjale. Wyszła na kompletną idiotkę i wcale nie trzeba było jej tego wytknąć.
  • Odpowiedz
@CichyWoda bo ona jest o tym przekonana. Na wykopie piszą, że Czarnek stosuje sztuczki i jakieś magiczne techniki. Jakie techniki są potrzebne na takie coś? Technika milczenia i pozwolenia się wypowiedzieć xd ?
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: +1. Każdy struga cwaniaka, wyzywa Czarnka od debila czy głupka, a przychodzi pierwszy telefon Julki czy Oskarka, który myśli, że jest yntelygentny i taki Czarnek ich gasi jak peta. Niestety ale media łatwo kreują wizerunki osób, a tępy lud wszystko łyka jak młode pelikany.
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: obiektywnie, to zwykły cham. Że większość Polaków ma iqxponizej małpy mi w zmienia czarnka. #!$%@? takie głupoty,że nie wierzę, że mazurek nie jest opłacany przez PiS, bo zaoranie go to 2min.

Jakoś że stanowskim "nie dał rady" a stanowski jedyne co robił, to powtarzał to samo pytanie w kolko
  • Odpowiedz