Wpis z mikrobloga

Czy znacie jakieś godne polecenia pady do PC, najlepiej z krzyżakiem takim jak był w psx? Pad chciałem kupić głównie do Tekkena 8. Wiem, że najlepiej grać w bijatyki na czymś w stylu stick arcade, ale to raz, że drogie, dwa trzeba grać przy biurku/stole bo na kanapie nie ma sensu.
Te pady od Xbox z okrągłym krzyżakiem się zupełnie nie nadają, bo gra czasami nie wyłapuje poprawnie ruchów co jest niezbędne przy combosach.
Ja niestety nie widzę takich w sprzedaży. Zastanawiałem się nad 8bitdo ultimate w ostateczności. Może coś możecie podpowiedzieć, albo ocenić jak się wam gra w tego typu gry na waszych padach i czy jesteście zadowoleni?

#tekken #mortalkombat #pcmasterrace #komputery #gry
KilY - Czy znacie jakieś godne polecenia pady do PC, najlepiej z krzyżakiem takim jak...

źródło: playstation_controller_scph_1080_2

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@KilY: niedawno nabyłem drogą kupna Dualsense z rynku wtórnego. D-pad jest całkiem wygodny ale kupiłem tego pada z myslą o nawigowaniu po menu w RPG a nie do bijatyk.
  • Odpowiedz
@KilY: z tym krzyżakiem od xboxa to tak z doświadczenia piszesz czy "na chłopski rozum"? bo jakoś ludzie grają na Xboxach w te bijatyki, anyway, jak chcesz dpada z PS kupujesz pada od PS, dualsense ma oficjalne wsparcie dla windowsa, ostatecznie jakikolwiek 8BitDo
  • Odpowiedz
Te pady od Xbox z okrągłym krzyżakiem się zupełnie nie nadają


@KilY: zależy o których piszesz. Te od x360 faktycznie się nie nadawały. D-pad w padzie od series X działa bardzo precyzyjnie. Nie mam problemów z radnymi kombinacjami, czy nawet ruchami typu iWS, gdzie trzeba wykręcić "ćwiartkę" do przodu i zostawić w pozycji neutralnej. Jedyny problem to brak szybkości w palcach, ale to już skill issue. Mam też sticka, ale nie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@jandiabeldrugi: @jandiabeldrugi @maniel @Pandillero @Megawonsz_dziewienc @patoologiaa Przepraszam, że was wszystkich wołam, ale skoro staraliście się coś doradzić to pomyślałem, że podziękuje, może was zainteresuje na czym stanęło. Pady od X i PS na starcie mi nie podchodzą, więc zamówiłem 8bitDo Ultimate i Flydigi Vader 3 Pro. Z tych dwóch bardziej mi przypasował ten drugi. Jest naprawdę świetny do tekkena, ale ostatecznie zostawiłem obydwa i 8bitDo nie odsyłałem, Dzięki za polecenie tego
  • Odpowiedz
@KilY: VADER super sam mam 3 xDD teraz się szykuje na zakup APEX 4 ale na razie nie mam czasu na granie więc katuje Vadera, pobierz sobie apkę flydiga i wszystko ustaw poza tym super sprawę jest gyro fajnie się gra :) opcja nazywa się true motion :)
  • Odpowiedz