Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

tak, tak. Wszystko to propaganda i nieprawda. Tak było.


@dzidek_nowak: Nie wszystko. Część na pewno a część to lokalni 'patrioci' tacy jak u nas konfiarze.
Nie ma takich komentarzy pod każdym artykułem o pijanym kierowcy z Ukrainy, czy o każdej ich dyplomatycznej akcji przeciwko blokadzie granicy?
Nawet jak to Polska firma wprowadza zboże na PL to i tak pod artykułem masa wpisów od Polaków.
To teraz narodowcy z PL i z
  • Odpowiedz
Macie przykład co o nas polakach myślą ukraińcy


@dzidek_nowak: Dużo racji w tym mają. Polacy często niestety pogardzali Ukraińcami, mimo tego, że w zasadzie się od nich nie różnici. Teraz, kiedy większość co polska ma zawdzięcza nie sobie tylko Unii i Nato polacy mają siebie bezpodstawnie za jakichś nadludzi nadal będąc głęboko w środku wschodem.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak:
O nie, komentarze pod jakimś postem niewiadomego fanpeja możliwe że nacechowanego ideologicznie robiącego za bańkę informacyjną okazały się ściekiem. Przecież to takie rzadkie zjawisko w internecie w ogóle niespotkane co dopiero pod filmami takiego atora albo na głównej wykop.pl (gdzie dosłownie można wybrać kilka takich komentarzy dla celów propagandowych i dowiedzieć się że Polacy kochają Putina) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: ale czego tu się naprawdę czepiać? Krystyna z Polski niczym się nie różni od Kristiny z Ukrainy. Wszystko zależy od punktu widzenia i od tego na jakiej szerokości geograficznej ci się wylosuje urodzić. Krystyna jak i Kristina to prosta kobieta, zawsze stoi za swoimi, łatwo przychodzą jej myśli, którymi bezpardonowo dzieli się w internecie. Nie ma w tym nic szokującego.
  • Odpowiedz
  • 5
@dzidek_nowak

@KwadratF1 tak, tak. Wszystko to propaganda i nieprawda. Tak było.


Nie wszystko, są też ludzie którzy tak realnie piszą ale co z tego? Tak samo Niemcy czy Brytyjczycy nagabują na nas jak i my na nich czy Ukrainę, ponownie trzeba się zastanowić czy jakieś randomy z FB są wyznacznikiem całego państwa xD
  • Odpowiedz
tak, tak. Wszystko to propaganda i nieprawda. Tak było.


@dzidek_nowak: Tylko w samej Moskwie masz dwa centra propagandowe, gdzie w każdym jest zatrudnione ponad 800 osób. W jednym z centrów jest na pewno dział "polski" w którym zatrudnione jest ponad 100 osób. Co do drugiego nie zdobyto informacji o strukturze podziału. W dziale "polskim" pracownik prowadził ok 80 profili, każdy z nich musiał napisać co najmniej 2 posty dziennie na profil
  • Odpowiedz
  • 1
@200Amra i co ma ten screen znaczyć jakiegoś randoma z internetu? Po co mi to wysyłasz?

@wonsztibijski nie mam tiktoka i nie chce mieć.

@macfanboy za późno. Niedługo to my może będziemy musieli bo są coraz bardziej roszczeniowi.

@Elmirka16 nie pod artykułem a pod filmikiem jakiegoś Ukraińca kierowcy Tira który kłócił się z rolnikami i policją.

@PomidorovaLova nie wiem co ale jak już to sam łykasz.

@Adkos możesz udawać, że to deszcz
  • Odpowiedz
  • 1
@ipkis123 hejtem? To masowe wyzwiska i nawoływanie do przemocy było a nie hejt w dodatku na nasz naród który najbardziej im pomógł ostatnio. Więc daruj sobie.

@hugo240 czuję się przez nich wyjaśniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@pywc wow. Dopingują ich.

@PiersiowkaPelnaZiol co Ty gadasz dzbanie i umniejszasz tu? Idź być dzbanem gdzie indziej.

@anonimek123456 musisz być trollem xD

@Dorydy wygrałeś komentarze xD dobrze, że jesteś dociekliwy xDDD tak
  • Odpowiedz