Wpis z mikrobloga

Ziomki, ziomeczki!
Potrzebuje zdecydować, a Wy będziecie siłą przewodnią. Mam do wyboru następujące nowe zabawy, ale nie wiem w którą z nich pójść:

1. jazda konna-
Plusy:
Coś kiedyś liznąłem. Na wyposażeniu mam nawet kulbake WH z '43. W najgorszym razie mam też miejsce, siano i pola na pasze. Więc ostatecznie mógłbym kupić i konia. Pewnie wykorzystywałbym to do jazdy po lesie w celu tropienia zwierzyny.
Powinno mi to dobrze zrobić na kręgosłup.
Dowolna liczba treningów. Konia po ewentualnych początkowych sukcesach ogarnę od znajomych.
Minusy:
Mam pszczoły, pszczoły nie znoszą zapachu koni.
Nie wiem czy dobrze zrobiliśmy mi to na kręgosłup.
Nie.mam bladego pojęcia ile to może kosztować za godzinę pracy trenera.

2. Fechtunek długim mieczem.
Plusy:
? Ogólnorozwojowe fizycznie? Chciałem kiedyś czymś tam machać.
Trening 4 razy w mcu.
Minusy:
Będzie bolało? Drogi próg wejścia. W sumie zamiast dwuręcznego wolałbym jednoręczny, albo szable lub nawet rapier. (Ale tego w mieście nie ma).
trening 4 razy w mcu.

Widzicie/znacie jeszcze jakieś plusy? Minusy?

Wybiorę tą opcję, z napisanych przeze mnie poniżej komentarzy, która będzie miała najwięcej plusów.

Dobrej zabawy xD tak przewrotnie powiem.
A całość chętnie Wam zrelacjonuje, razem z postępami.
  • 7
  • Odpowiedz
@qdlatypl: oczywiście, że konie, co to w ogóle za dylemat?! ( ͡º ͜ʖ͡º)

imo fajniejsze, bardziej wszechstronne. Na każdych wakacjach gdzieś w naturze możesz sobie wynająć konia i urządzić sobie terenik, to jest zupełnie nowa jakość zwiedzania miejsc. W sumie to ciekawe, że pszczoły nie znoszą ich zapachu, o co chodzi? Jak to się przejawia?
  • Odpowiedz
  • 1
@Precypitat: nienawiścią. Szczerą, bezinteresowną nienawiścią. Pszczoły się agresywne robią od zapachu koni. A jak jest rojenie to w ogóle i w kombinezonie nie podchodź.
Czemu? Nie wiem może jakaś końsko pszczela wojna na przestrzeni ostatnich 20mln lat? Albo kiedyś żyło coś co waliło jak koń i było dla pszczół śmiertelnym zagrożeniem? I tak im zostało? 160mln lat to dłuuuuuugi okres ewolucji.
  • Odpowiedz
Fechtunek. Główny plus jest taki, że twojemu sparing partnerowi może się omsknąć ręka i #!$%@? ci miecz w krtań co doprowadzi do twojej rychłej śmierci a co za tym idzie jednego śmiecia mniej na powierzchni ziemi. Minus jest taki że tylko parę minut będziesz się wykrwawiał więc długo nie pocierpisz.
PS. #!$%@? ci w pszczoły. Oby cię szerszeń w truskawe na fiucie użądlił.
  • Odpowiedz