Wpis z mikrobloga

#przegryw U mnie #!$%@? widać na pierwszy rzut oka. Nie zliczę ile razy w życiu słyszałem pytanie "Co ty taki zestresowany?" I to w różnych sytuacjach. W pracy, szkole, u lekarza a czasami od obcych osób. Na codzien mam normalne ciśnienie natomiast u głupiego lekarza potrafi mi #!$%@?ć do 160/90 bez powodu. W innych sytuacjach jest pewnie podobnie
  • 17
  • Odpowiedz
@Mr_Beniz: Jezcze się śmiali i palcami patrz jakie oczy Ty ale g sponiewierało co jarałeś ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Ja mówię że, nic ¯\(ツ)/¯
A oni ta ? () Nic a #!$%@? jak ja po mefedronie, całej nocy chlania i jaraniu []
  • Odpowiedz
@Mr_Beniz mam identycznie, ale dopiero we wieku 23lat mi się tak zrobiło, nawet leki dostałem na nadciśnienie dostałem i serce XD a ja się tam stresowałem bardzo, w domu ciśnienie idealne, to główna przyczyną mojego neetu
  • Odpowiedz
@Mr_Beniz: to jest objaw nerwicy, jakaś tachykardia czy tam atak paniki, whatever.
Miałem tak kiedyś ale dostałem fajne tabletki od psychiatry i już nie mam. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rekkin: jakie? Bo ja mam niemal non stop stan lękowy to uniemożliwia normalne funkcjonowanie
A ciśnienie mam normalne albo poniżej średniej
  • Odpowiedz
@Foxbat: a jaka dawka? Bo ja chuderlak, to 10mg.
Pamiętam, że przez pierwsze 2 tygodnie miałem jakieś efekty uboczne, ale już nawet nie pamiętam jakie. Trzęsienia nie kojarzę, ale mam znajomego, który ma taki efekt uboczny, ale to po jakimś mocniejszym SSRI.
  • Odpowiedz